Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
QUOTE="Eustass Captain Kidd, post: 863723, member: 2718"]Şu anda gözüme dragon d
mecha ağırlıklı imiş la bu :/ hiç sevmem.Bir şans vereceğim ama yine de
Ben star warsı falan bile sevemedim bilim kurgu olarak fakat mass apayrı geldi.3. oyunun başındayım şuan.İlk oyunda inanılmaz eksikler var.Zaten büyük ihtimalle ilk oyunu oynayınca bazı şeyleri yapsalarmış cidden dünyanın en güzel oyunluğuna yaklaşabilirmiş diyeceksin.2de düzeliyor o şeyler.Fakat genel manada kurgu muazzam. Fallout 1 bu 2
Ha oynanış olarak bence o kadar güzel değil.Film izler gibi oyna.

QUOTE="Eustass Captain Kidd, post: 863723, member: 2718"]Şu anda gözüme dragon d

Ben star warsı falan bile sevemedim bilim kurgu olarak fakat mass apayrı geldi.3. oyunun başındayım şuan.İlk oyunda inanılmaz eksikler var.Zaten büyük ihtimalle ilk oyunu oynayınca bazı şeyleri yapsalarmış cidden dünyanın en güzel oyunluğuna yaklaşabilirmiş diyeceksin.2de düzeliyor o şeyler.Fakat genel manada kurgu muazzam. Fallout 1 bu 2
Ha oynanış olarak bence o kadar güzel değil.Film izler gibi oyna.
aldım ilk iki oyunu da üçüncü oyun yok steam de @Meradorn

Bioshock İnfinite'i bitirdim. Ses kayıtlarının altyazısının açılamaması çok kötü oldu benim için. İnsan o anda anlayamayınca efsane twist olsa bile pek anlamı kalmıyor, ne oldu lan şimdi diyor yani.

Mass Effect'i bekletiyorum bayağıdır, 1. oyunun çevirisini donanımhaberde yapıyordu biri. Tam çıkacak diye bekliyordum ki aksilikler falan çıkmış galiba. Yaza kadar çıkmaz bu gidişle. Neyse bekleriz artık, yapacak bir şey yok.

Başkanlar Trilogysi var 32 tl niye gidip pahalı pahalı alırsınız. Yanına birde MEUITM modunu kurun miss.
Seri yapınca Hikaye Baya bir değişiyor Baya bir yan karakter felan ekleniyor.
Taa 1 de hayatını bağışladığım adam 3 de gelip councilin hayatını kurtardı :)
Thane'e iyi bir son hazırlamışlar karakteri hiç sevmem ama yaptığı delikanlılıktı.

Dark soul 1e başladım.Taurus Demona kadar hiç ölmedim ilk oynayaşımda.Dedim abartılıyormuş o kadarda zor değil sanırım. Sonrasında sanırım Allahbelamı verdi bilemiyorum :D İlk kez orda öldüm çünkü estusum kalmamıştı.
Sonra oraya gelene kadar 3 estus bırakayım bari derken sanırım 40 kere öldüm.Çook noobum galiba :D
Edit:Bu arada ne güzel 10 estus vardı neden 5e düştü?

Dark soul 1e başladım.Taurus Demona kadar hiç ölmedim ilk oynayaşımda.Dedim abartılıyormuş o kadarda zor değil sanırım. Sonrasında sanırım Allahbelamı verdi bilemiyorum :D İlk kez orda öldüm çünkü estusum kalmamıştı.
Sonra oraya gelene kadar 3 estus bırakayım bari derken sanırım 40 kere öldüm.Çook noobum galiba :D
Ahahahah. Noobluk değil ya. Herkes yaşıyor aynı şeyi genelde. Alışırsın zamanla sıkıntı olmaz. Tabi alışsan bile delireceğin yerler olacak :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık