Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
gta 5 almak istiyorum da pc için bir kaç sorum var.

1-Steam üzerinden alırsam 180 tl vermek zorunda kalacağım. Steam dışından alma şansım var mı ? Atıyorum gittigidiyor'dan falan.
2-Steam dışından aldığım takdirde steam'a bağlayabilir miyim oyunu ? İstediğim zaman istediğim bilgisayarda steamdan indirerek oynayabilir miyim yani ?
3-Steam'de yıl sonu indirimi olacak mı ?

gta 5 almak istiyorum da pc için bir kaç sorum var.

1-Steam üzerinden alırsam 180 tl vermek zorunda kalacağım. Steam dışından alma şansım var mı ? Atıyorum gittigidiyor'dan falan.
2-Steam dışından aldığım takdirde steam'a bağlayabilir miyim oyunu ? İstediğim zaman istediğim bilgisayarda steamdan indirerek oynayabilir miyim yani ?
3-Steam'de yıl sonu indirimi olacak mı ?
22 aralıkta steam indirimi olacak onu bekle. Aldığın site steam kodu verirse steamde kullanabilirsin.

Spoiler diye düşünmedim yav.Tek atması spoiler olmaz :D En son seferde canını azıcık kımıldattım ama tek yediğimden hiç bir şeye yaramıyor.Millet yutuptaki vidyolarda iki dakikalık ediyorlar cini.Buglu muhtemelen.Steam forumda birisi 100 level üstün falan yazmış.
Bende sıkıntı yoktu gayet rahat kestim. Zorluk düşürüp dene bir de istersen.

Bu görevi atlayıp sonra gelsem oluyor mu.Hikayede değişiklik oluyor mu.Daha Trisi görmedim.Tipine göre onu hatunum yapmayı planlıyorum :fool:
Bu görevin hatun ilişkilerinde önemli yeri var, dikkatli seçim yap. Ha birde sakın ikisine bir yürümeye kalkma. Sonradan yapma konusunu bilmiyorum. Ben direk gitmiştim o göreve. Ama büyük ihtimalle Yen'in sözlerinden vaktin önemli olduğu çıkıyor. Yani çok gecikmeden yapmanı tavsiye ederim. Triss sevimlidir Yen çekicidir. Kitapları okumayan birine göre Triss daha bir sevilesi karakter bence. Tabi kitaplarla olayın rengi değişiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık