Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu yenneferın son dilek adlı görevindeki Cine hasar dahi veremiyorum.Bi kaç foruma baktım da buglu falan demişler.Yutuptaki vidyolarda böyle bir şey görmedim.Millet rahatça kesiyor.Cinin bana tek attığını da yazayım da eksik kalmasın.

Şu yenneferın son dilek adlı görevindeki Cine hasar dahi veremiyorum.Bi kaç foruma baktım da buglu falan demişler.Yutuptaki vidyolarda böyle bir şey görmedim.Millet rahatça kesiyor.Cinin bana tek attığını da yazayım da eksik kalmasın.
Tam o görevdeyim ama henüz gidip Yennefer ile konuşmadım.Spolier'a dikkat lütfen :D
Şu sıralar nedense zırhı yaptıkdan sonra oyuna hevesimi kaybettim,bu aralar yaparsam görevi söylerim ama sana bende de bug'lı mı değil mi.

Tam o görevdeyim ama henüz gidip Yennefer ile konuşmadım.Spolier'a dikkat lütfen :D
Şu sıralar nedense zırhı yaptıkdan sonra oyuna hevesimi kaybettim,bu aralar yaparsam görevi söylerim ama sana bende de bug'lı mı değil mi.
Spoiler diye düşünmedim yav.Tek atması spoiler olmaz :D En son seferde canını azıcık kımıldattım ama tek yediğimden hiç bir şeye yaramıyor.Millet yutuptaki vidyolarda iki dakikalık ediyorlar cini.Buglu muhtemelen.Steam forumda birisi 100 level üstün falan yazmış.

Yüzde ellisi bitmiş oyunun. 2018 de çıkması zor. Büyük ihtimal 2019 da çıkar ama 2018'de bir ihtimal çıkabilir hala ama ümitlenmemek lazım.
2018 de 4 tane oyunu geliyor sony nin her mevsime bir tane kısacası 2019 da da kojimanın oyunu last of us ın oyunu yeni duyurulan ne olduğunu bilmediğimiz bir oyun artı şu samuray temalı oyun gene her mevsime bir oyun düşecek şekil de gelecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık