Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Unknown

En çok hangi karakterler oynuyorsunuz? Ben Usopp şekilsizini 1 level bırakıcam. Gelsin yeni dünyaya kadar bir level ile. :/

En çok hangi karakterler oynuyorsunuz? Ben Usopp şekilsizini 1 level bırakıcam. Gelsin yeni dünyaya kadar bir level ile. :/
Law ile Dreamworld'ta oynuyorum şu ara
Hikaye için Zoro, Luffy genelde ama tüm karakterlerle en az bir kere oynayayım diyorum.
Sabo, amiraller ve Shanks açılınca oynarım onlarıda, levellerini fullerim vs.

Unknown

Law ile Dreamworld'ta oynuyorum şu ara
Hikaye için Zoro, Luffy genelde ama tüm karakterlerle en az bir kere oynayayım diyorum.
Sabo, amiraller ve Shanks açılınca oynarım onlarıda, levellerini fullerim vs.
Dreamworld olayı ne oluyor? Denemedim, kaydınız silinecek gibi bir uyarı geldi diye.

Dreamworld olayı ne oluyor? Denemedim, kaydınız silinecek gibi bir uyarı geldi diye.
Ana hikayeden bağımsız bir tane karakter seçip onla ilerliyorsun, sana rastgele dost veriyor yanına, diğer karakterleri yeniyorsun, level atlamak ve jetonları toplamak için ideal, kayıt silinmesi yok.

Unknown

Ana hikayeden bağımsız bir tane karakter seçip onla ilerliyorsun, sana rastgele dost veriyor yanına, diğer karakterleri yeniyorsun, level atlamak ve jetonları toplamak için ideal, kayıt silinmesi yok.
Oyunu bitirince yapılcak bir iş yani. Şuan hikayeden ilerleyeyim ben en iyisi.

Not: Jeton şimdi düştü. Bende Lougue town da niye öldü bü şekilsiz diye düşünüyordum. Sanırım harita ilerledikçe ayak uyduramıyor. Gerçek seride olması gereken bu ya. :/

İlk bölümünü oynadım pirate warriors'un. Bayağı sardı. Özellikle gamepad ile oynanması lazım. Klavye ile hayatta olmaz. Daha sadece Luffy ile oynadım. Zoro ve Garp'ı bekliyorum.Oyun bir süre sonra sıkacak gibi geliyor ama bu karakter merakı ile bitiririm ben.

Hitman: Blood Money oynuyorum bu ara, kanser olmak üzereyim. Beceririm düşüncesiyle, en zor seviyede açtım. Save seçeneğim olmadığından en ufak hatada en baştan başlıyorum. Şu an köpekli bölümdeyim. Ben sosisi atana kadar adam beni gördüğünden, 13. defa baştan başladım bölüme. O kadar çok oynadım ki, kim nereden ne zaman geçecek onu bile biliyorum artık. Tekrar deneyeyim, belki olur bu sefer.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık