Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
One Piece Pirate Warriors 3'te hikayenin başından başlıyorsunuz. Luffy'nin Zoro'yu kurtardığı yerden.
Dövüş hareketleri falan oldukça güzel.
3d olarak hikayeyi tekrardan yaşamak zevkli.
Tavsiye ederim.

JamesLogan

One Piece Pirate Warriors 3'te hikayenin başından başlıyorsunuz. Luffy'nin Zoro'yu kurtardığı yerden.
Tavsiye ederim.
Vöh 10 gb'mış daha az bekliyordum. Pc'nin hafıza çok dolu ya. :( İndireyim mi değer mi ?

Tavsiye ederim.
Steamden mi satın aldın yoksa torrent mi torrentse link atar mısın :D Steam baya pahalı

Steamden mi satın aldın yoksa torrent mi torrentse link atar mısın :D Steam baya pahalı
Zamundada var eğer hesabın varsa, yoksa açmayı deneyebilirsin güzel sitedir.

Ben de indirdim de nedense pek beğenmedim. Keşke Naruto oyunları tarzı yapsalar çok daha güzel olur. Sıkıldım oyunda Buggy'e gelince hep aynı şeyler ve dövüş çok düz. Bu ara Castlevania Lords of Shadows oyunlarını bitirdim onlardan sonra çok boş geldi.

Zamundada var eğer hesabın varsa, yoksa açmayı deneyebilirsin güzel sitedir.

Ben de indirdim de nedense pek beğenmedim. Keşke Naruto oyunları tarzı yapsalar çok daha güzel olur. Sıkıldım oyunda Buggy'e gelince hep aynı şeyler ve dövüş çok düz. Bu ara Castlevania Lords of Shadows oyunlarını bitirdim onlardan sonra çok boş geldi.
Vardı ya o sitenin varlığını unuttum ben steam oyunculuğuna geçiyince indirimde 1 lira falan oluyodu oyunalr orjinalini alıyorduk bizde :D Neyse gidip indireyim 75 lira verecek değilim One Piece'e :D

Unknown

Bende denedim. 2. bölüme geldim. Şu zamana kadar oynattı. Aman aman birşeyi yok ayrıca pc de oynamak zor kol ile daha rahat oynanır tahminen.

Bende indirdim oynadım Buggy'deyim şu an Ps3 Kolu ile oynuyorum kesinlikle klavyeden daha iyi oyunda akıcı kombat sıkmıyo şu anlık ilerde nolur bilmem oyun üzerinize bolca düşman yağdırıyor bizim Luffy'de yapıştırıyor tabii takım olarak yapılan kombo saldırılar güzel oyun orta kendini oynattırır boş zamanınız varsa macerayı yeniden yaşamak güzel hissettiyor.(Kesinlikle kol ile oynayın klavyeden çok büyük fark yapıyor)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık