Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ps almadan plus alınabilir belki ama oyunların sende kalması için kütüphaneye eklemen gerekiyor, bunun için Ps şart maalesef:/ Mart ayında Ps5 için yeni stok gelecek bakalım bende kapmaya çalışacam.
Mart ayında yaklaşık 750TL değerinde oyun verilecek.

Oyyyy çok iyi duruyor :utan:
Arceus’da yeni şeyler denemişler.
Breath of The Wild tarzı Pokemon’u nihayet göreceğiz galiba:D

Bu arada Switch almak farz oldu:good:
ps şart değil

Lan ff7 yi çok oynamak istiyordum ben. Hatta 97 yapımı oyununu oynadım bu oyunu görünce :/ Ps den önce direkt plus alsam şuan sıkıntı olmuyor dimi. Ps aldıktan sonra geçerli olur herhalde.
Spam olacak ama hatta almayı düşünüyorsan haftaya kadar almanı tavsiyem ederim böylelikle Şubat oyunlarını da eklemiş olursun

Hayır kütüphaneye eklemen gerekiyor. Otomatik eklenme gibi bir şey söz konusu değil. Ben aylık oyunları mobilden ekliyorum kütüphaneye.
Benim bildiğim hesap açıp oyun satın alabiliyoruz ama ps’e önceden hiç girmemiş birisinin ps plus üyeliği alıp oyunları kütüphaneye ekleyebildiğini bilmiyordum. Öyleyse çok iyi.

@Arthur Morgan arkadaşın dediği gibi şubat ayında alman daha karlı olur o zaman.

Benim bildiğim hesap açıp oyun satın alabiliyoruz ama ps’e önceden hiç girmemiş birisinin ps plus üyeliği alıp oyunları kütüphaneye ekleyebildiğini bilmiyordum. Öyleyse çok iyi.

@Arthur Morgan arkadaşın dediği gibi şubat ayında alman daha karlı olur o zaman.
Hiç girememe durumunu bilmiyorum ben mobilden ekleyebildiğim için dedim ama eğer öyle bir sıkıntı yaşarsan hesap bilgini bana at ben psden giriş yapayım sonra şifreni falan değiştirirsin @Arthur Morgan

@Kuroro yeni geldim eve dolayısıyla daha yeni detaylı inceleme fırsatım oldu.

Pokemon Legends’de yeni pokemon devri için bir şeyler denedikleri çok belli oluyor.
Yani geçiş oyunu gibi bir şey.
Diğer pokemon oyunları gibi %100 bir yapım değil ama oynaması baya zevkli olacaktır.

Benim üzüldüğüm kısım starter pokemonlar biraz zayıf kalmış. Oshawott ve Rowlet bana bir tık zayıf geldi. Ama aralarında Silver ve Crystal’in efsane starter pokemonu olan Cyndaquil olması beni fethetti.

Yani bu oyunda starter seçerken fazla düşünmicem hatta hiç düşünmicem :cool:

Brilliant Diamond ve Shining Pearl için fazla diyecek bir şey yok. Onu kesinlikle oynicaz. Birde oyunu Chibi tarzı yapmışlar çok tatliş olmuş. Oyundan tek isteğim yeni kontent eklemeleri. Tıpatıp aynısı olması rahatsız etmez ama diğer Remake’lere yeni kontent koymuşlardı buna koymazlarsa ayıp olur.

@Kuroro yeni geldim eve dolayısıyla daha yeni detaylı inceleme fırsatım oldu.

Pokemon Legends’de yeni pokemon devri için bir şeyler denedikleri çok belli oluyor.
Yani geçiş oyunu gibi bir şey.
Diğer pokemon oyunları gibi %100 bir yapım değil ama oynaması baya zevkli olacaktır.

Benim üzüldüğüm kısım starter pokemonlar biraz zayıf kalmış. Oshawott ve Rowlet bana bir tık zayıf geldi. Ama aralarında Silver ve Crystal’in efsane starter pokemonu olan Cyndaquil olması beni fethetti.

Yani bu oyunda starter seçerken fazla düşünmicem hatta hiç düşünmicem :cool:

Brilliant Diamond ve Shining Pearl için fazla diyecek bir şey yok. Onu kesinlikle oynicaz. Birde oyunu Chibi tarzı yapmışlar çok tatliş olmuş. Oyundan tek isteğim yeni kontent eklemeleri. Tıpatıp aynısı olması rahatsız etmez ama diğer Remake’lere yeni kontent koymuşlardı buna koymazlarsa ayıp olur.
Bu yeniden yapım Sinnoh oyununu Gamefreak yerine başka bir stüdyo yapacakmış galiba. Umarım iyi bir iş çıkarırlar, belki Gamefreak’den daha çok özenirler. Ek içerik eklemeleri lazım bence de. Grafikleri tatlı olmuş cidden ama sanki bi tık dozunu kaçırmışlar. :D

Legends’ı direkt sunumun sonuna koymuşlar, beklenti yaratmadı desem yalan olur. Artık bu tarz mekaniklere sahip bi Pokemon oyunu çıkarmalarının zamanı gelmişti. Gereken özeni gösterirlerse çok iyi satış rakamları yakalayabilirler. Şimdilik oyunun hala çok yolu varmış gibi duruyordu, en az 1-2 senesi var gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık