Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM (Onlıne Soccer Menajer)

Hangi Ligi Oynayalım ?

• Kullanılan toplam oy
    18
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Villarreal ile maçım var. Bu takım en son ne zaman gol yemiş? :D Adamın 1 milyarlık takımı var. %99.9 yenilgi.
Bana gol atmışsın ama.Etkilendim::D

Asın bayakları dökülün sokaklara , bağırın lan.:alkis:
"Şam-pi-yon Vil-la-re-al".:D:oleyo2::at:

Üstüste 2 sezon.Hattrick yapacağım ama.:oleyo2:

Yeni osm konumuzu da açalıım bakalım.

Belli olmaz sen güçlülere karşıda iyi oynatıyon:D
Dybaagününeyse alırım muuhtemelen.:D
Kadir özel bastı erkenden elendim kupadan ben, bi final iyi olurdu senle.:(
He ya ben hep beklemediğim yerlerden puan kaybettim. Rotasyon ligin genelinde iyi sonuç versede böyle süprizler de yapabiliyor ya :(

Benim forvet hattının hepsi atıyor ya. İlk 10 a 2 tane sokmuşum baksana. Atıyor çocuklar yani. Zaten ilk 100 golü de ben gördüm bela forvetim ya :D Bi stoperlerim sıkıntı. Oraya iyi oyuncu bulamadım :/

He ya ben hep beklemediğim yerlerden puan kaybettim. Rotasyon ligin genelinde iyi sonuç versede böyle süprizler de yapabiliyor ya :(

Benim forvet hattının hepsi atıyor ya. İlk 10 a 2 tane sokmuşum baksana. Atıyor çocuklar yani. Zaten ilk 100 golü de ben gördüm bela forvetim ya :D Bi stoperlerim sıkıntı. Oraya iyi oyuncu bulamadım :/
Lan benimde kıskandığım forvet hattını.Beerardi hem gol hem asist listesinde bakBende diğer 3 forvet canavar gibi ama pek atamadı namusuzlar.
Benimde defans süper ama en az yiyen benim.:D

Lan benimde kıskandığım forvet hattını.Beerardi hem gol hem asist listesinde bakBende diğer 3 forvet canavar gibi ama pek atamadı namusuzlar.
Benimde defans süper ama en az yiyen benim.:D
Berardi canavar zaten ya. Baktım herif akıyor dedim ben bunu geliştirmeye yükleneyim :D Beklerde iyi benim en başından beri ama işte stoperler genç değildi geliştiremedim. Kaleciyi de yoktan var ettim aldığımda 82 falandı :D

Birde 2 sezondur beni gözüne kestiriyon sen kapışmak için :D Ama ben şansız başlıyom ondan kaybediyom hep :(

Bana gol atmışsın ama.Etkilendim::D

Asın bayakları dökülün sokaklara , bağırın lan.:alkis:
"Şam-pi-yon Vil-la-re-al".:D:oleyo2::at:

Üstüste 2 sezon.Hattrick yapacağım ama.:oleyo2:

Yeni osm konumuzu da açalıım bakalım.
Aynen gol atmışım. :D Son dakika kamp basacaktım. Bir umut. Uyuyakalmışım. Ama gerçekten Villarreal hak etti yani. O kadar kasılma efsane. Ben takımı biraz kastım bıraktım kendi haline. İyi takım zaten kendi yolunu buldu. Yeni oyunda bende kasılcam. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık