Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM (Online Soccer Menajer) Korsanfan Ligi

Hangi Ligi Oynayalım ?

• İspanya Ligi (20Takım)

Kullanılan: 0 0.0%
  • Almanya Ligi (18Takım)

• Türkiye Ligi (18Takım)

• Belçika Ligi (18Takım)

• Polonya Ligi (16 Takım)

• Ukrayna Ligi (16 Takım)

• Portekiz Ligi (16 Takım)

• PTT 1. Lig (18 Takım)

• Kullanılan toplam oy
    15
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Foto ne? Canlı yayın isterim ben. Neden sana inanalım?

En güçlü takım tesadüfe bak ki sende değil ama kime sorsan hangi takımı istersin diye, 1 Juve der en güçlü lider ama 2. de Napoli'yi seçer. Hem heyecanlı hemde lider olabilecek kapasite. Forza Napoli
Fm de ben kaç sene Napoli oynamış adamım, benim hakkımdı.
Ben alsam Juve veya Romayı alırım Napoli'nin kadro gerçekte güçlü fakat oyunda zayıf kalıyor bir kere kadro yaşlı ve gelişmiyor. Bu hafta 4 futbolcuyu antremana soktum sadece biri gelişti o da 70 küsürdü. Daha düşük takım gelmesini isterdim ama kura bu şekilde çıktı.
Ben başta dedim elimle çekeyim kuraları videoya alayım bazı arkadaşlar internette çek dediler o şekilde yaptım :D

Bir kaç kişi aynı oyuncuyu istiyorsa?
Buraya yazsın işte kaşifi gönderdiği zaman diğer arkadaşlarda burayı takipte dursun ki aynı oyuncuya istek göndermesinler :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben alsam Juve veya Romayı alırım Napoli'nin kadro gerçekte güçlü fakat oyunda zayıf kalıyor bir kere kadro yaşlı ve gelişmiyor. Bu hafta 4 futbolcuyu antremana soktum sadece biri gelişti o da 70 küsürdü. Daha düşük takım gelmesini isterdim ama kura bu şekilde çıktı.
Ben başta dedim elimle çekeyim kuraları videoya alayım bazı arkadaşlar internette çek dediler o şekilde yaptım :D
Takımdan memnun değilsen, gel takas yapalım.:D Kim o arkadaşlar, ben ve adaş değiliz. Lig şaibeli başladı. Şampiyon kim olursa gölge düştü üstüne.

Takımdan memnun değilsen, gel takas yapalım.:D Kim o arkadaşlar, ben ve adaş değiliz. Lig şaibeli başladı. Şampiyon kim olursa gölge düştü üstüne.
Hahahaha zaten adaşın ile beraber lig her başladığın da yorumlar aynı alıştınız iyice :D
Zaten diğer ligin kurasını ben yapmayacam kim yaparsa yapsın :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık