Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM KorsanFan Ligi

Hangi ligi oynayalım?

• Şampiyonlar kupası (32 Takım)

Kullanılan: 6 33.3%
  • İtalya Ligi (20 Takım)

Kullanılan: 1 5.6%
  • İngiltere Ligi (20 Takım)

Kullanılan: 9 50.0%
  • İspanya Ligi (20 Takım)

• Arjantin Ligi (28 Takım)

• Brezilya Ligi (20 Takım)

Kullanılan: 0 0.0%
  • Fransa Ligi (20 Takım)

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    18
Eğer katılımcı sayısı 15'i bulmazsa oynamaya gerek yok. Bilgisayara karşı oynamak keyif vermiyor. O yüzden herkes yazsın duruma göre karar veririz...

Lige müsaitlik durumunuza göre yarın veya Pazartesi başlayalım bence. Pazar ilk gün olursa derbiden dolayı gözden kaçıranlar olabilir.
Bu sefer hazırlık aşamalı kurarız. Hemen ilk günden maç olmasın, tabi genel nasıl isterse öyle olur ama zayıf takımlar transfer falan yapar az çok adam satar...

En güzeli turnuva çünkü hem pek bırakan olmuyor hem de transfer derdi yok. Lig olunca ligin ikinci yarısı ligin yarısından fazlası bırakmış oluyor ve artık olay kim bilgisayara puan kaybedecek diye bekleme işine dönüyor.

Üstelik bir noktada bakıyorum ki üst sıralardaki takımların değeri beni katlamış. Transfer ile uğraşmaktansa zayıf bir takımla orta sıralarda mücadele vermeyi tercih ederim. Hep aynı oyuncular ile oynamak daha zevkli ve transfer yorucu.

Lig olacaksa da en azından token kullanımı, antrenman kampı gibi eşitliği bozucu özellikler kapatılsın.
Lig olursa zaten antrenman kampı, token ile oyuncu geliştirme falan kapatırız. Sadece kaşif olayından emin değilim o kapanıyor mu diye çok oldu oynamayalı değişti mi bilmiyorum.

Ben pek istekli degilim yerime daha hevesli biri gelebilir. Beni silin ya
Tamam, fikrin değişirse yaz lig başlayana kadar...

Lig uzun mu sürüyor uzun sürüyorsa ben de giremeyebilirim
Her gün 1 maç işte 20 takımlı lig sürüyor biraz...

Adım 2. sıraya yazıldığı için katılmıyorum.
Bir önce ki konuda da 2. sırada yazılmıştı...

En güzeli turnuva çünkü hem pek bırakan olmuyor hem de transfer derdi yok. Lig olunca ligin ikinci yarısı ligin yarısından fazlası bırakmış oluyor ve artık olay kim bilgisayara puan kaybedecek diye bekleme işine dönüyor.

Üstelik bir noktada bakıyorum ki üst sıralardaki takımların değeri beni katlamış. Transfer ile uğraşmaktansa zayıf bir takımla orta sıralarda mücadele vermeyi tercih ederim. Hep aynı oyuncular ile oynamak daha zevkli ve transfer yorucu.

Lig olacaksa da en azından token kullanımı, antrenman kampı gibi eşitliği bozucu özellikler kapatılsın.
hem katılıyorum hem katılmıyorum transfer güzel bir şey ama bazı oyuncular cok abartıyorlar sıkıntı burada. ben o kadar uğraşıyordum uğraşıyordum ama yine de bazı oyuncuların transfer yapma hızına yetişemiyordum. ama bunu da önleme yolumuz yok.

osm taktik konusunda yeterli bir oyun olsa bende transfer olmayan bi lig tercih ederim ama taktik konusunda bomboş bi oyun çoğumuz işleyen taktiklerimizin bile niye işlediğini bilmiyoruz hal böyle olunca da kadro kurmak daha stratejik bi hal oluyor…

Açıkçası, kazanmak da kaybetmek de umurumda değil. Bu yüzden, token kullanarak avantaj sağlayabildiğimiz etkinliklerin açık olup olmamasını dert etmiyorum. Hangi takımın geldiği fark etmeksizin zevkle oynarım.

Bir tek, zirve yarışından koptuğu için ligi salan menajerler görmek istemiyorum ligde. 20 takımlı bir ligde en az 10 aktif menajer olmalı ki zevki olsun oyunun. Olmazsa ben de salarım ligi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık