Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM Avrupa Kupası Turnuvası

Kim şampiyon olur

• Kullanılan toplam oy
    14
OSM (Online Soccer Menajer) Korsanfan Ligi

Eski açtığım konudan alıntıdır.

Burada bi oyunu tanıtmak istiyorum forumca oynayabiliriz diye düşündüm zaten bazı arkadaşlarla oynuyoruz eğer tam bir lig oluşturabilirsek daha zevk alırız diye düşündüm hem belli bir rekabet olur.
Kısaca oyunu anlatayım oyun futbol menejerlik oyunu neredeyse her lig var ve güncel yani her hangi bir transfer olduğu zaman hemen güncelleniyor.Herhangi bir ligden takım seçiyorsun takımın belli bir hedefi var kulüp başkanı başta hedefi 7.lik olarak belirlemişse bu başarıyı yakalamak istiyorsun eğer çok kötü sonuçlar alırsan uyarı falan yiyorsun istifan felan isteniyor buna göre sezonda belli bir puan alıyorsun.Her gün 1 lig maçı oynanıyor ve her gün her mevkide 1 futbolcu olmak üzere futbolcuları antremana sokuyorsun ve geliştirebiliyorsun tabi ki bununda bir sınırı var mesela 29-30 yaşındaki futbolcuların gelişmesi biraz zor oluyor yani neredeyse hiç gelişmiyor desem daha iyi olur yani 26 yaş ve altındaki futbolcular daha iyi gelişiyorlar.Takım sana sezonda belli bir bütçe veriyor tabi ki bu takımın kalitesinden kalitesine değişiyor ama çok yüksek bir para değil eğer sorarsanız nasıl transfer yapıp geliştireceğiz takımı onu da kısaca anlatayım.Şimdi bazı genç oyuncuları alıp veya takımınızda bulunan genç oyuncuları geliştirip satabilirsiniz yani istediğiniz her futbolcuyu satabilirsiniz desem daha iyi olur genç oyuncular geliştikleri zaman daha fazla para ediyorlar bunu söylememde ki amaç bu ve de sponsorlar var takıma 1,3,7 gün olarak değişen sponsor ücretleri veriliyor bunları alarak daha fazla paraya sahip olabilirsiniz isteyen arkadaşlarla lig kurabiliriz.
Kayıt olmak isteyen arkadaşlar buradan kayıt olabilirler
:http://tr.onlinesoccermanager.com/Login

Dünya kupasına özel açtım. Oynamak isteyenler arkadaşlar yazsınlar. Yeterli sayıda oyuncu olursa Perşembe günü kura çekip kuracağım ligi.

@Mihawk sanırım Dünya kupası turnuvası kaldırılmış ya da ben göremedim. Duruma göre farklı bir turnuvada yapabiliriz oyuncu sayısına göre...

Oyuncular

@Sir Crocodile
@Mihawk
@Borsalino
@Ron Swanson
@Riful
@Bavs
@Glorfindel
@Jiraiya
@Whitebear D
@Sumimasen
@UnKaidou
@Luffy
@Kaidou
@UnMihawk
@Vintage Culture
@Onur

Takımlar

1- Fransa
2-Hırvatistan
3-Danimarka
4-Avustralya
5-Portekiz
6-İspanya
7-İsviçre
8-Çek Cumhuriyeti
9-İngiltere
10-Almanya
11İtalya
12-Macaristan
13-Belçika
14-Hollanda
15-Polonya
16-Galler

Kura

1. @Luffy - Fransa
2. @Sumimasen - Hırvatistan
3. @Whitebear D - Danimarka
4. @Glorfindel - Avustralya
5. @UnMihawk - Portekiz
6. @Borsalino - İspanya
7. @UnKaidou -İsviçre
8. @Onur - Çek Cumhuriyeti
9. @Vintage Culture - İngiltere
10. @Ron Swanson - Almanya
11. @Mihawk - İtalya
12. @Riful - Macaristan
13. @Jiraiya - Belçika
14. @Bavs - Hollanda
15. @Sir Crocodile - Polonya
16. @Kaidou - Galler

Son düzenleme:
Bende varım kurulursa en son kötü bitirmiştim. :D

Yeni hesap actım yeni girdiğmiz lig den istifa edemiyomuyduk?
3 gün süresi vardı yanlış hatırlamıyorsam istifa olayının, bende baya zamandır oynamadım değişti mi bilmiyorum. Perşembe kuracağım eğer yeterli sayıda oyuncu olursa. O zaman istifa edersin en kötü. Olmazsa bir hesap daha açarsın. :D

3 gün süresi vardı yanlış hatırlamıyorsam istifa olayının, bende baya zamandır oynamadım değişti mi bilmiyorum. Perşembe kuracağım eğer yeterli sayıda oyuncu olursa. O zaman istifa edersin en kötü. Olmazsa bir hesap daha açarsın. :D

Perşembe çok geç. Yarın akşamdan açalım ligi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık