Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Orta Dünya Genel Başlığı

Witchking’in Gandalf ‘ın asasını kırması kadar saçma bir sahne olamaz .

Gandalf çok aciz gösterildi filmde o sahnede halbuki Gandalf WK’in hayatını sorgulatır

Demek hala konuşmaya başlamadınız he. İlk fikirleri alalım o zaman. @Smoker @çiköfte

Ben umutlandım gibi. Edith Mary'nin ormandaki dansını fragmana eklemeleri gönlümü fethediyor.
Bir parça Roverandom izi de görebilirdik. Heyecan yaratırdı. Daha teaser ama, yorum yapmamayı tercih ediyorum.

Demek hala konuşmaya başlamadınız he. İlk fikirleri alalım o zaman. @Smoker @çiköfte

Ben umutlandım gibi. Edith Mary'nin ormandaki dansını fragmana eklemeleri gönlümü fethediyor.
Bir parça Roverandom izi de görebilirdik. Heyecan yaratırdı. Daha teaser ama, yorum yapmamayı tercih ediyorum.
Yönetmen'in bir iki filmini izlemiştim. Herhalde TOM of FİNLAND'dı. Fena sayılmazdı. Senaristleri de pek bilindik sayılmazlar ama umut vadediyor gibiler. Başrol desen ben de birçokları gibi James McAvoy bu filmi parıldatırdı diye düşünüyorum ama önemli olan psikolojiyi iyi işleyebilmeleri.. Sonuç olarak endişe ile karışık umut içerisindeyim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık