Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] One-Punch Man (Anime)

Epey iyi olmuş yahu. Stüdyo değişti diye korkuluyordu da gayet hakkı verilmiş animasyonların.
Sadece o da değil; yönetmenliği ve sesleri, efektleri de gayet iyi. Yine güzel bir sezon izleyeceğiz gibi.

Madhouse'ın yerini tutamaz tabi.

İyi güzel olmuş ama o kuşa yaptıkları her şeyi bozuyor. Tepkilerden sonra onu düzeltselerdi bari.

Bugüne kadar One punc man ı hep hafife almıştım görmezden geliyordum ama ön yargımı kırdıktan sonra baktım ki :eek: ne göreyim ...Gerçekten bana ister manga ister anime olsun bana bu kadar keyif veren eser o kadar az ki şaşırdım kaldım diyebilirim.Düşman çokluğu ve absürtlüğüne ragmen yan karakterlerin bolluğu ve derinliği takdire şayan...izleyin izlettirin.

3. bölüm çıkmış. Yine muazzam. ONE'da ve Murata'da okurken ve şimdi de animede aynı yerleri izlerken 3. kez gülüyorum. Saitama'nın sondaki kafa çizimlerine özellikle, birkaç saniye videoyu durdurup, güldüm.

İlk 3 bölümü gayet sevdim. Akıcı, senaryoyu takır takır yürütüyorlar. Çizimler sesler iyi. Stüdyo değişti diye eski ost leri de atmamışlar yer yer duyabiliyoruz. Başarılı

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık