Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] One-Punch Man (Anime)

Unknown

Aynen. Saitama ilkokulda kaza geçirip yatağa bağlı hale geliyor. Konuşamıyor baya kötü durumu. Tüm izlediklerimiz Saitama'nın hayal dünyası, kafasında yaşadıkları.
Mesela Genos. Saitama'nın küçükken oynadığı robot oyuncağıymış. O yüzden hiç yanından ayrılmıyor.
Tatsumaki de Saitama'nın çocukluk aşkı. O yüzden yaşı büyük olmasına rağmen boyu kısa,çocuk gibi gözüküyor. Çünkü Saitama onu öyle hatırlıyor.
Serinin süper kahraman olarak işlenmesi de Saitama'nın çok fazla süper kahraman çizgi filmi izlemesinden ve sevmesinden dolayı.
+rep verilseydi elimdekilerin hepsini verirdim. :( Olsun yinede +rep saol paylaşım için. :/

Animeyi yeni izledim ve favori kahramanlarımdan bekçi köpeği erkek çıktı şaşkınım. Mangayı okuduğum vakitler bende kadın izlenimi yaratmıştı ama anime erkek olarak yansıtmış. Gerçi mangada öyle bir şey göremedim ama önemi de yok. Wikiside erkek diyor. Yine de kadın olarak düşünmüştüm.

Netice de Sonic mevzuu var. Mangadaki malum sahnelere kadar ben bu adama bildiğin ilgi duyduydum kadın sanaraktan. Sonuçta kadın bir ninjaydı. İster istemez ilgimi çekti ama hayal kırıklığına uğradım. Bu seriye güven olmuyor bu konuda. İki defa yanılttı beni.

Animeyi yeni izledim ve favori kahramanlarımdan bekçi köpeği erkek çıktı şaşkınım. Mangayı okuduğum vakitler bende kadın izlenimi yaratmıştı ama anime erkek olarak yansıtmış. Gerçi mangada öyle bir şey göremedim ama önemi de yok. Wikiside erkek diyor. Yine de kadın olarak düşünmüştüm.

Netice de Sonic mevzuu var. Mangadaki malum sahnelere kadar ben bu adama bildiğin ilgi duyduydum kadın sanaraktan. Sonuçta kadın bir ninjaydı. İster istemez ilgimi çekti ama hayal kırıklığına uğradım. Bu seriye güven olmuyor bu konuda. İki defa yanılttı beni.
Nereden izledin ? Hangi bolum

Nereden izledin ? Hangi bolum
https://mega.nz/#F!lwgR0YKa!VxDgt-Fdr0170uzzVbJHlQ

Buradan indirdim. Birçok anime var bu linkte. Sana da kaynak olur. Çevirileri, fansubu iyidir. Görüntü kalitesi yüksek bir kaynak. Peacefansub'a ait ama gurup kapandı. Bu linkte aynı gurubun asıl indirme linki.

https://cloud.mail.ru/public/05087645dd2a/Peace Fansub

Eğer hangi bölüm derken bekçi köpeğini kastediyorsan 10. bölümde falcının kehaneti için S sınıfı kahramanları bir araya toplayıp, sıra sıra tanıtırlarken buna gelince seslendirmesi net bir şekilde erkek sesiydi. Daha sonra internetten baktım, wiki'side erkek diyor. Manga'da belli değil gibime geldi ama wikisi o şekil yazmış. One dedi mi bilmiyorum ama herhalde Banken-man, bekçi köpeği adam dendiği için erkek sayılıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık