Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece'teki Tüm Karakterlerin Güç Sıralaması

Güç dengesini luffy bozduğundan dolayı,orta-üst arası denge diye bir şey yok.Eskiler artık yok.Yenilerden yonkou>amiral denir.Başka cacık çıkmaz.

Bir tarafta top 3 paramecia diyebilceğimiz bir meyve ve kör olmasına rağmen Amiralliğe getirilen kılıç ustası haki manyağı bir adam. Öteki tarafta ise işsizlikten don kriegi kovalayacak kadar düşmüş , tribe girip yonkouya slash atıp ulaştıramamış , shanksı görünce r vites yapmış şişme ünvanı olan bir eleman.

Bir tarafta top 3 paramecia diyebilceğimiz bir meyve ve kör olmasına rağmen Amiralliğe getirilen kılıç ustası haki manyağı bir adam. Öteki tarafta ise işsizlikten don kriegi kovalayacak kadar düşmüş , tribe girip yonkouya slash atıp ulaştıramamış , shanksı görünce r vites yapmış şişme ünvanı olan bir eleman.
Bakış Açısı.

Bir tarafta Yonko Shanks'le gençlik zamanında düello atmış Dünyanın en iyi kılıç ustası,diğer tarafta yerde yarı ölü halde yatan Law'u elinden kaçıran,Dofilamingo'nun tekmesine karşılık veremeyen bir eleman.

Dipçe:Mihawk fanı değilim.Dövüşün uzun süreceğini söyleyebilirim sadece.

Dostum Law'u elinden kaçırması bir etken mi ? Law'dan bahsediyoruz adam yağmur damlasıyla merminin yerini değiştirebilen bir adam ne bekliyorsun ki ? Marinefordda o slashı atan kişi şayet Shanks olsaydı adresine giderdi. Düello olayı tamamen muamma fair play içerisinde şov amaçlı olduğu kanısındayım ben. Yoksa shirohige ile kılıç tokuşturup gökyüzünü 2 ye yaran Shanks var , saldırısı ulaşamayan bir Mihawk.

Dostum Law'u elinden kaçırması bir etken mi ? Law'dan bahsediyoruz adam yağmur damlasıyla merminin yerini değiştirebilen bir adam ne bekliyorsun ki ? Marinefordda o slashı atan kişi şayet Shanks olsaydı adresine giderdi. Düello olayı tamamen muamma fair play içerisinde şov amaçlı olduğu kanısındayım ben. Yoksa shirohige ile kılıç tokuşturup gökyüzünü 2 ye yaran Shanks var , saldırısı ulaşamayan bir Mihawk.
Söylemek istediğim şey bu adamlar üç aşağı beş yukarı denkler.Yani Mihawk>Fujitora ya da Fujitora>Mihawk demek saçma değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık