Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece'teki Tüm Karakterlerin Güç Sıralaması

1. .... Henüz vakti gelmemiş biri (senaryo gereği luffy olucak haliyle)
2. Roger : Korsanın ulaşabileceği en büyük mevki ve korsan için son basamak. Dünya hükümetine savaş açmadığı için En zirve adam demiyorum. Boyun eğip teslim oldu infaz ettiler. Savaşarak ölseydi 1 numara olurdu kesin.
3. Roger'ın tek başına hükmettiği denizi sonra 4 kişi anca kontrol altında tutmayı başarabilmiş kendiilerine 4 yonkou diyenler
aralarında sıralama yapmak gerekirse
A)Shiki , Wb : Roger'ın korsanlar kıralı olmasına engel olamamış . Ama eşit dövüşebilen adamlar
B) BB: E.Odanın torpilli hergelesi çift meyveli sinsi planlar yapan adam
C) Shanks: Luffy nin role model aldığı kişi , 5 liralık tayland pazarından alınmış bir şapkayla. Serinin sonunu göremeyeceğini sandığım kişi.
D) Linlin , Kaido : Pek sıradan insanlar sırf seri uzasın diye ortaya atılmış isimler gibi geliyor.
4. Amiraller: Korsanların baş düşmanı köşe bucak kovalayan insanlar. Bazı çevrelerce kabul görülmesede Dünya devletinin en büyük savaş gücü olarak gösterildiler. Sıralamada
A)Akanui: Op de ilklerden(öldürme) birini yapan adam zalim acımasız. Amacına ulaşmak için fitne fesat çıkaran bir tiptir.
B)Aokiji : artık amiral olmasada hala amiral gibi gördüğümüz adam. Akanuiye yenilgisinden sonra kuyruğunu kıstırıp gitmiştir.
C)Kizaru: Gamsız tasasız ama ciddileşince sıkı bir rakip. Mf savaşında tümen komutanlarını geçemeyen adamdır.
D)Fujitora, grenbull : Henüz ciddi bir sahnelerini göremediğimiz adamlar. Saboyla dövüşünden sonra Fuji bir adım önde
5.Mihawk ,Son Shibukai : Normalde Dofilamingoyuda eklerdim ama shib. basamagında son sıraya değil sondan 3. basamağa konuldu. Zirvede Mihawk yada Yeni shib. var. Amiral kolu almış felan diyorlar.

1.Dragon-Roger-WB
2.Shanks -Kaido-Bigmom-BB-Garp-Rayleigh-( genç hali)
3.Sengoku-Akainu--Ben backman(sadece içimden geldiği için)
4.Kizaru-Kuzan-Fujitora-Sabo-Ryoukugyu
5.Marco-Dof-Kuma
6.Mİhawk

Gol.D Roger
WhiteBeard
Garp
Dragon
Sengoku
Shanks-Mihawk
BB
Bigmom
Kaidou
Akainu
Aoikiji
Fujitora
Kizaru
Grenbull
Marco
Ben Beckmann
Yasopp
Magellan
Doflamingo
Kuma
Jozu
Portgas D. Ace
Luffy
Kid
Law

Gerisini salla gitsin :cool:

1-Roger&Garp
2-Dragon & Whitebeard
3-Teach
4-Kaido
5-Shanks
6-Akainu
7-Big Mom
8-Fujitora , Kizaru , Aokiji

neyse sıkıldım

1.Dragon-Roger-WB
2.Shanks -Kaido-Bigmom-BB-Garp-Rayleigh-( genç hali)
3.Sengoku-Akainu-Mİhawk-Ben backman(sadece içimden geldiği için)
4.Kizaru-Kuzan-Fujitora-Sabo-Ryoukugyu
5.Marco-Dof-Kuma
Bu nasıl bir hakarettir Mihawk'ı Amirallerin üstünde tutuyorsun ?

Roger-garp-wb 10

Dragon Sengoku Rayleigh 9.3

Shanks Kaido BB Bigmom Akainu 8.6

Kizaru Kuzan Fujitora Ben Beckmann 8.4

Sabo Doffy Marco 8.1

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık