Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece'teki Tüm Karakterlerin Güç Sıralaması

1- Roger
2- WB
3- Yonkoular + Akainu + Garp
4- Amiraller
5- YCler

Seviyesi bilinmeyenler: Dragon, Im, Mihawk.
Acaba Dragon'un imden haberi var mı düşünsene Goroseiler, Cp0-9, denizciler hepsini hesaplayarak bir plan yapıyor sonra İm diye bir adam çıkıp tüm hesaplamalarını alt üst ediyor kafayı yer adam

Xebec
Roger
Garp
Wb
Sengoku
Shiki
Shanks
Oden
Rayleigh
Teach
Kaido
Big Mom
Hepsi top noktaları baz alınarak yazılmıştır

Acaba Dragon'un imden haberi var mı düşünsene Goroseiler, Cp0-9, denizciler hepsini hesaplayarak bir plan yapıyor sonra İm diye bir adam çıkıp tüm hesaplamalarını alt üst ediyor kafayı yer adam
Yoktur bence Gorosei'ler bile nasıl adamın yanına yaklaşıyor. Öyle olabilir.

İm'in yanına Joy Boy alalım :) Bu arada Cavendish bir üsüne koyduğun birçok adamı keser Sai'de kesebilir ikisinde de silahlanma hakisi var. Cavendishte artı görüşte var.
Joy Boy gibi hiç görmediğimiz karakterleri koymadım. Ryuuma mesela.

Cavendish'in yeri iyi göründü gözüme. Üstteki karakterlerin çoğunu alamaz bence.

Aşağı indikçe verilen emek belli oluyor zaten. Alt kısmı ayarlamak gerçekten zor. Yaptığına benzer bir şey yapayım diye uğraşayım demiştim ama içim sıkılmıştı. Özellikle B+ ve aşağısı tam bir cehennem shshshsj
Geleceğe giden kınlar çok büyük soru işareti. Fakat kalanlar için koyduğun yerler baya iyi durmuş.
Eyvallah, sevindim beğendiğine.

Joy Boy gibi hiç görmediğimiz karakterleri koymadım. Ryuuma mesela.

Cavendish'in yeri iyi göründü gözüme. Üstteki karakterlerin çoğunu alamaz bence.
İki haki kullanıcısı dönemin çaylaklarından 330 milyonluk Cavendish hakuba formuyla beraber Hakiden bir haber Vinsmokeları yener.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık