Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'teki Favori Sözleriniz

• Konbuyu başlatan DaNTeFe
  • Başlangıç tarihi
Denizciler, ne pahasına olursa olsun bir korsanı öldürme durumundadır. Ama ben Korsanım keyfime göre adam öldürürüm.

(Yasop!)

Demek halen kıpırdayacak halin var.Burada ölmen yazık olur çocuk..Eğer halen dövüşmek istiyorsan adımı sırtında taşı..Denizleri kalbindeki hiddetle doldur..Oğlum ol.-Edward Newgate.

Baban yoksa ne olmuş?Hepimiz denizin evlatlarıyız ne de olsa.Gurarararara..-Edward Newgate.

Bu noktadan sonra Hasır Şapkaya el sürseydim küçük durumuna düşerdim.-Bartholomeow Kuma.

--Dikkat aşırı anlam içerir--

"Ace'in kardeşini buradan götür Jinbe! Ace'in varlığı... Onun içinde yaşamaya devam edecek. Bu yüzden onu Ace'in yerine koruyacağız, yemin ediyorum! Eğer ölmesine izin verirsek, bu tüm Beyazsakal Korsanları'nın onursuzluğu olur!"
-Marco

Nami ile Barmen anlaşırlar;
Barmen: Aptallar ve korsanları tedavi etmek mümkün değil sanırım.
-Arkada-
Luffy: Zoro barmen sana aptal dedi.
Zoro: Neden ben!?
Luffy: Çünkü ben korsanım!

Bunun üstüne tanımam :S

"Adalet denen şey durduğun yere göre şekil değiştirir."
Aokiji

"Bunu yaparsam isyanı durdurabilirim! Şunu yaparsam isyanı durdurabilirim!.. Aç gözlerini prenses! Ateşli idealizmin beni tiksindiriyor! İdealler, ancak onu gerçeğe dönüştürebilecekler tarafından ağza alınabilir!.. "
Crocodile

İnsanlığın hiçbir kurumunun mükemmel olduğunu düşünmeyin./Smoker (Yanlış hatırlıyor da olabilirim)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık