Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'teki Favori Sözleriniz

• Konbuyu başlatan DaNTeFe
  • Başlangıç tarihi
Luffy Vs Rob Lucci Olurken

Franky : Sen Eğer Ölürsen Seni Asla Affetmeyeceğim

Bölüm : 308

Bu sözü bir düşman söylüyor ama hoş bir söz

Chopper vs Yoyoi diyen bi adam vardi ismini tam hatirlayamadim,Chopper Bilincini Kaybedip Canavar Olunca

Yoyoi : Durumun Nedir Bilmiyorum Ama,Şeytan Meyvesinden Ürkmeyeceğim,Sanirim Senden Hoşlandim,Canavar ol veya Olma... Gerçek Bir adam asla Vazgeçmez

Not:Chopper Tek atiyor sonra bu adama...

"Zirveyi arıyorsan,sadece yumruklarının seni götüremeyeceği dövüşler bulacaksın."
Marshal D. Teach - Bölüm: 147
Aynı bölüm,
"İnsanların hayalleri asla sona ermez." Marshall D. Teach

"Ace'in yaptığına inanamıyorum! Kaptan Roger'ın yaptığı şey bu! Bazen kaçmasını istedim ve gözyaşı döktüm... Dinle Luffy; Gözyaşı dökmek ve kaçmak, kazanma ve yenilgiyi kabul etmek, bir adam olduğunu gösterir! Ağlamanın tam zamanı ancak harekete geçmek gerekiyor." Shanks

Shanks ve Teach fanıyımdır nasıl işse zıt karakterler :)

Bir adamın dövüşten kaçmayacağı zamanlar vardır. O zaman, arkadaşının hayallerine gülündüğü zamandır.

Aynen bu :D

"Binlerce zırhla kuşanmış olsan da, bir kimsenin yüreğindeki inanç mızrağına karşı koyamazsın!

"Dünya seni itip kaktığında, ayağa kalkmalı ve sen de itmelisin. Sadece mazeretler uydurarak bir şey yapamazsın. Ölürsem, sadece buraya kadar dayanabilecek bir adamım demektir!"

"Hayal görüyorsun haydut! Bizimle dövüşmek istiyorsan savaş gemisi getirmen lazım"
-Benn Beckman

Yazmadan edemedim. :D

Yemekler tanrıdan gelir.Baharatlar ise şeytandan.sanırım bu senin için fazla baharatlıydı.-Sanji
İnsanlarin hayalleri asla ölmez!-Marshall D. Teach

Bu ülkenin geleceğini gördüm. burada olduğumuz sürece bu ülke kurtulmayacak, tıp bilgimiz ne kadar gelişirse gelişsin. Çünkü aptallığın şifası yok:D -Dalton

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık