Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'e Başlama Hikayeniz Veya One Piece'te Gördüğünüz İlk Sahne

Star tv'de başlayacağını görenlerdenim yani denk gelmedim. O sıralar yeni böyle fantastik bir çizgi film başlasada izlesek modundayız digimon bitmiş pokemon kaldırılmış, beyblade o biçim, transformers sarmıyor artık bi ara monster vardı onuda dublajını iptal ettiler derken Lastik çocuk diye eklediler hayatımıza. Baya baya izledim o zamanlar bir bölüm dahi kaçırmamaya dikkat ederdim. 2008lerde ilk 60 bölümü seyrettim 2009'da da burada bir üye 60mb'lık bölümler paylaşıyordu o sıra tabi net kotalı o vesileyle KF'yi tanımış oldum.
Bu vesileylede kalıcı ve harika dostluklar edindim o yüzden acısıyla tatlısıyla sohbet ettiğimiz bu ortamı bize sağlayan @brook ve emektar üyelere bir teşekkürü eksik görmeyelim.

Edit: Başlattığım hiç bir arkadaşıma Ace spoileri vermedim.

Son düzenleme:
Star tv'de başlayacağını görenlerdenim yani denk gelmedim. O sıralar yeni böyle fantastik bir çizgi film başlasada izlesek modundayız digimon bitmiş pokemon kaldırılmış, beyblade o biçim, transformers sarmıyor artık bi ara monster vardı onuda dublajını iptal ettiler derken Lastik çocuk diye eklediler hayatımıza. Baya baya izledim o zamanlar bir bölüm dahi kaçırmamaya dikkat ederdim. 2008lerde ilk 60 bölümü seyrettim 2009'da da burada bir üye 60mb'lık bölümler paylaşıyordu o sıra tabi net kotalı o vesileyle KF'yi tanımış oldum.
Bu vesileylede kalıcı ve harika dostluklar edindim o yüzden acısıyla tatlısıyla sohbet ettiğimiz bu ortamı bize sağlayan @brook ve emektar üyelere bir teşekkürü eksik görmeyelim.

Edit: Başlattığım hiç bir arkadaşıma Ace spoileri vermedim.
Bahsettiğim kuzenim inatla geçmiyor mangaya, animeyi biriktiriyor hep. Ben de sabo spoilerı verdim buna. Defterin intikamı. :a:

O özel azınlıktayım sanırım.:a:
Bende azınlıktanım :flaugh: . Bende odadaki arkadaşı başlattım sayılır one piece marinford arctan dövüş sahneleri gösteriyordum Ace i gördü bu niye bağlı bağırıyor falan diye sordu bende kanka dur ne yaptın sen sakin ol izleyince öğrenirsin dedim . Tamam kanka öyleyse dedi . o spoileri vermemek için çok uğraştım ama biraz verdim sanırım . :bilmem:

Çok etkilenmiştim reyizden. :D
Ki bazen olurdu da. :a:

Bir ara muhabbetini edelim senle bunun.

Ek: Seriye sonradan başlayanların geleneği Ace spoilerı yemek zaten. Onu yemeden başlayan varsa tebrik ediyorum.
Edelim tabi. Eski komşu çocuğunu hatırlattın bana. Beyblade hastasıydı çocuk, daha doğrusu Bilgiç fanıydı. Biz topaç çevirirken bu da elinde defter kalemle gezer topaç resimleri falan çizerdi. :ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık