Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'deki Korsan Gemileri

En iyi gemi şu,bu,o yu bırakalımda ben şunu merak ediyorum acaba Oro Jackson'A neoldu yaktıklarmı sattılarmı segiyekaldırıp saattılarmı sonuçta adam ağacından'bir gemiydi belkide gemi hala biyerlerde duruyordur bu konuda bilgisi olan varmı.Tabi gene en iyisi Sunny sonuçta adam ağacı artı en iyi marangozlar tarafından imal edildi :D

En iyi gemi şu,bu,o yu bırakalımda ben şunu merak ediyorum acaba Oro Jackson'A neoldu yaktıklarmı sattılarmı segiyekaldırıp saattılarmı sonuçta adam ağacından'bir gemiydi belkide gemi hala biyerlerde duruyordur bu konuda bilgisi olan varmı.Tabi gene en iyisi Sunny sonuçta adam ağacı artı en iyi marangozlar tarafından imal edildi :D
Şöyle bir teorim var; Oro Jackson'a denizciler el koyduysa Karasakal bunun peşine düşebilir ve kendi için alabilir ya da hala gösterilmeyen Roger korsanlarının birindedir. 2.si daha kuvvetli. Şöyleki ; Roger teslim oldu ama tayfasına kaçmasını-gibi birşey- söyledi. Tayfa ne ile kaçtı, Oro Jackson'la (nasıl böyle kesin konusuyorsam :D). Biryerler de saklanıyordur ama ben manga bitmeden onu göreceğimizi düşünüyorum.

Eski konu canlanmış, bi güncelleme yapayım en kısa zamanda.

Bu arada bana göre Franky en iyi gemi ustasıdır şuy an. Iceberg de iyidir ama sadece geminin kendisini yapmakla bitmiyor olay. Bknz : Sunny nin silahları , zor durumlarda kaçış yöntemi.

Şöyle bir teorim var; Oro Jackson'a denizciler el koyduysa Karasakal bunun peşine düşebilir ve kendi için alabilir ya da hala gösterilmeyen Roger korsanlarının birindedir. 2.si daha kuvvetli. Şöyleki ; Roger teslim oldu ama tayfasına kaçmasını-gibi birşey- söyledi. Tayfa ne ile kaçtı, Oro Jackson'la (nasıl böyle kesin konusuyorsam :D). Biryerler de saklanıyordur ama ben manga bitmeden onu göreceğimizi düşünüyorum.
veya BB Vs Mugiwara tayfası olur burda sunny yok edilir bizimkiler gemisiz kalır rayleigh eski gemiyi bunlara verir tayfa BB'lerin peşine düşer benimkide nasıl fantezi ya :D

Yav Meriyi kaybettik yetmedimi :D Sunny işte Adam ağacından en sağlam gemi artık buda yok olursa franky daha gemi yapmaz:p ama BB,ler belki Oro Jackson'u ele geçirir ve buda franky'i kahreder falan bilmiyorum ama ben şahsen Oro Jackson'un biyerde saklanıyor olduğu düşüncesindeyim bu mangada karşımıza önemli bir olay olarak çıkabilir belkide çünkü sonuçta o gemi raftele'de gitmiştir diye düşünüyorum elbet içinde özel birşeyler vardır.

veya BB Vs Mugiwara tayfası olur burda sunny yok edilir bizimkiler gemisiz kalır rayleigh eski gemiyi bunlara verir tayfa BB'lerin peşine düşer benimkide nasıl fantezi ya :D
Yok ya ODA yapmaz böyle birşey. Yok yok yapmasın :D Ayrıca Franky'nin hayali o geminin ömrüyle alakalı. Luffy'nin o gemi ile KK olacağı kesin gibi (anlatığım bozukluğu:ehe:)

inanmıcaksın ama ben aynısını düşünmüştüm hatta İD ye o yüzden gittiğini sanmıştım oro jackson orda tutuyolar diye,
Niye inanmayayım yahu :D Olabilitesi yüksek ihtimallerden biri, koskoca KK gemisine ne olduğunu veya ne olacağının akıbetini göstermez ise ODA, Lost'un finali gibi (Lost izlemiyorum,izleyici yorumlarına binaen yazıyorum) hayal kırıklığına uğratabilir milyonları :D

@Juracule Mihawk
CP 9 üyelerinin de gemileri vardı onu da eklesene. Gerçi hakkında bilgi yok ama manga kapaklarında anlatılan hikayelerinde birkaç kez göstermişlerdi gemilerini. Biraz Zeff'in gemisini andırmıyor değildi :D

Benim en beğendiğim gemi Red Force (Shanks'ın gemisi) En zarif ve ince işçiliğe sahip olan oymuş gibi geliyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık