Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'deki Korsan Gemileri

1-oro jackson(kralın gemisi,başka kral çıkana kadar en iyisi budur)
2-moby dick
3-red force
4-thousand sunny
not:liste değişebilir karasakalın gemi konusundada bir planı var mı görücez
kesinlikle aynı düşünce ve sıralamadayız bende karasakal gemi konusunda ne yapacak merak ediyom ama bu karasakal işi bilio abicim bence süper bir gemi yapıcak adam çok akıllı ve kurnaz yaff herhalde d.'lerin dragon'dan sonra en akıllısıdır.

kesinlikle aynı düşünce ve sıralamadayız bende karasakal gemi konusunda ne yapacak merak ediyom ama bu karasakal işi bilio abicim bence süper bir gemi yapıcak adam çok akıllı ve kurnaz yaff herhalde d.'lerin dragon'dan sonra en akıllısıdır.
Karasakalın gemisi Sunny kadar iyi olmaz, olamaz. Çünkü onlarınki dünyanın en iyi gemi ustasının çırakları yani dünyanın şimdiki en iyi ustaları ve çırakları tarafından yapıldı.

Franky ve İceburg Tom seviyesinde değillerse bile dünyanın en iyi gemi ustaları. Bunu zaten water7 arcta herkes söyledi ve buna dayanarak söylüyorum ki dünyanın en iyi ustalarının yaptığı gemi en iyi gemidir. Hem mobydick ve red force'un ne gibi özelliği var ki iyi gemiler arasında sayıyorsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
moby dicki bilmiyosan ben birşey demiyorum,ne gibi bir özellikleri var ? bir özellikleri yok canım, sadece yonkou gemileri ,bu gemilerle denizcilerin 20 tane dev savaş gemisini batırabiliyor bu adamlar ne olcak ki
Dalgaya almışsın burda ama cevap verememişsin.
Evet haklısın mobydick tek başına devirdi gemileri, üzerine atılan topları kendi engelledi, o sırada WB, Marco, Vista, Jozu falan kağıt oynuyorlardı.
Dediğin gibi sadece yonkou gemisi olduğunu biliyoruz, sen sanırım daha fazlasını biliyorsun, söylede biz de aydınlanalım.

Benim için en iyi gemi Sunny'dir geminin iç güzelliği villa gibi mübarek... canlı akvaryumundan tut bir sürü özellik var gemide... ve bir arkadaşında dediği gibi Water 7 marangozları dünyadaki en iyi gemi yapımcıları... İceburg ve Franky bunların en iyisi... hep beraber yaptılar gemiyide zaten...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık