Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Zaytung Haberleri

YILDIRIM BASKI

DONANMA YÖNETİME EL KOYDU

Goroseilik feshedildi
Marijoa'nın faaliyetleri durduruldu
Kutsal Ejderlerin dokunulmazlıkları kaldırıldı
Saat 05:00'den itibaren sokağa çıkma yasağı başladı

Filo Amirali Sakazuki'nin başkanlığında Amiral Borsalino, Amiral Issho ve Amiral Ryokugyu Grand Line Güvenlik Konseyi'nde görev aldı.

Denizci İşçi Sendikaları Konfederasyonu'na bağlı bütün sendikalar faaliyetten men edildi
Bütün barlar kapatıldı
Bu hafta hiçbir spor faaliyeti yapılmayacak
Deniz seferleri ikinci bir emre kadar yasaklandı

ŞOK ŞOK ZORO PAPARİZİLERE YAKLANDIMI ?

One piece sevilen karakteri Zoro iş çıkışı Nico Robin ile fotoğrafı çekildi.

Resmi gören zoro iddaları yalanladı biz sade iş arkadaşlarıyız bu fotoğraf çalışırken çekilmişdir dedi.
Aradan geçen bir hafta birlik görünen çift iddaları kabul ettiler birbirlerini çok sevdiklerini söylediler.

Kaido ile Monkey D. Luffy'nin Savaş Meydanlarındaki Atışması: 'Bana bak Luffy'

Yonkou Kaido'nun savaş meydanlarını sarsan "Bana bak Luffy" lafından sonra Monkey D. Luffy'den de cevap geldi: 'Ee sana baktım Kaido söyle'

YILDIRIM BASKI

Goroseilik feshedildi

Filo Amirali Sakazuki'nin başkanlığında Amiral Borsalino, Amiral Issho ve Amiral Ryokugyu Grand Line Güvenlik Konseyi'nde görev aldı.

Denizci İşçi Sendikaları Konfederasyonu'na bağlı bütün sendikalar faaliyetten men edildi
Bütün barlar kapatıldı

Yalnız böyle bir durum gerçekten olabilir, hele Akainu baştayken :oleyo:

YILDIRIM BASKI

Goroseilik feshedildi

Bütün barlar kapatıldı

Luffy : Oynamıyorum ben ya

Gizlice bir laboratuvarda meth üreten Vegapunk yakalandı.Vegapunk'ın takma isminin Heisenberg olduğu öğrenildi.Ürettiği methlerin bir tavukçu vasıtasıyla satıldığı ve satışa yasal zemin hazırlandığı ortaya çıktı.Uzmanlar piyasadaki en saf kalitede olduğunu saflık derecesinin %99.9 olduğunu söyledi.

Vegapunk'ın yardımcısı Gin yakalandıktan sonra pişman olduğunu söyledi.

Gin : Onunla tanışmadan önce basit bir torbacıydım yo.Çok pişmanım.

Vegapunk'ın 3 yıl önce Joker'in bir laboratuvarını da patlattığı öğrenildi.

Sezar konuştu : Bana Say my Name dedi.Tehlikeli değilim tehlike benim dedikten sonra orayı patlattı.

Duruşmadan önce mikrofonlarımızı Vegapunk'a uzatma şansı yakaladık.İşte o görüntüler...

- Neden bu suçu işlediniz yakalanacağınızı düşünmediniz mi ?

Vegapunk : Kısa bir zaman önce kanser olduğumu öğrendim.Karım Skyler ve çocukların geleceği için birşeyler bırakmak istedim.Dünya hükümetinin bana verdiği memur maaşıyla bunları yapamazdım.Pişman yada üzgün değilim...
Üzgün olduğum tek konu Skyler'ın beni Zoro ile aldatması.

Vegapunk'ın meth üretiminden elde ettiği milyon berryleri nereye sakladığı ise hala merak konusu.Narkotik şube tüm ülkede arama çalışmalarına devam ediyor.

Son düzenleme:
Şok şok şok

Wano da hain bitmiyor. Ateş tilkisi lakaplı kinemon ustasının evi yanarken ateşi kesmemiş ve kalenin yanmasına izin vermişti. Meğer Kaido inşaat kinemonu %40 vaadiyle kandırmış. 20 yıl sonra arazinin hala boş olduğu gören kinemon çekerim emaneti keserim ejder ateşini dedi.

Üye silindi 1004

Gizlice bir laboratuvarda meth üreten Vegapunk yakalandı.Vegapunk'ın takma isminin Heisenberg olduğu öğrenildi.Ürettiği methlerin bir tavukçu vasıtasıyla satıldığı ve satışa yasal zemin hazırlandığı ortaya çıktı.Uzmanlar piyasadaki en saf kalitede olduğunu saflık derecesinin %99.9 olduğunu söyledi.

Vegapunk'ın yardımcısı Gin yakalandıktan sonra pişman olduğunu söyledi.

Gin : Onunla tanışmadan önce basit bir torbacıydım yo.Çok pişmanım.

Vegapunk'ın 3 yıl önce Joker'in bir laboratuvarını da patlattığı öğrenildi.

Sezar konuştu : Bana Say my Name dedi.Tehlikeli değilim tehlike benim dedikten sonra orayı patlattı.

Duruşmadan önce mikrofonlarımızı Vegapunk'a uzatma şansı yakaladık.İşte o görüntüler...

- Neden bu suçu işlediniz yakalanacağınızı düşünmediniz mi ?

Vegapunk : Kısa bir zaman önce kanser olduğumu öğrendim.Karım Skyler ve çocukların geleceği için birşeyler bırakmak istedim.Dünya hükümetinin bana verdiği memur maaşıyla bunları yapamazdım.Pişman yada üzgün değilim...
Üzgün olduğum tek konu Skyler'ın beni Zoro ile aldatması.

Vegapunk'ın meth üretiminden elde ettiği milyon berryleri nereye sakladığı ise hala merak konusu.Narkotik şube tüm ülkede arama çalışmalarına devam ediyor.
Gin nereden aklına geldi sokak torbacısı olmak için ideal isim. :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık