Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Zaytung Haberleri

ŞOK ŞOK ŞOK BİG MOM MAHALLESİ VE KAİDO MAHALLESİ İLE İTTİFAK KURUP

Karşıda semteki çocuklarlar karşı halı saha maçı yapacaklarmış hemde baklavasına maç gece 12 sularında başlıcak.

NOT KALECİ LAZIMMIŞ KALECİ ARANIYOR

Raftel köylüsü isyan etti !!!!

Yıllar önce köye turist çekmek amacıyla yaptırılan one piece heykeli yüzünden köy kimsesizliğe terk edildi.

Köylüler olayın sorumlusunun Rocar adında biri olduğunu burada hazine var diyip milleti kandırdığını insanlar one pieceyi görünce küfür edip gittiklerinden ve her hafta yeni rehber işe aldıklarından bahsetti.

Raftel köylüsü isyan etti !!!!

Yıllar önce köye turist çekmek amacıyla yaptırılan one piece heykeli yüzünden köy kimsesizliğe terk edildi.

Köylüler olayın sorumlusunun Rocar adında biri olduğunu burada hazine var diyip milleti kandırdığını insanlar one pieceyi görünce küfür edip gittiklerinden ve her hafta yeni rehber işe aldıklarından bahsetti.
Çok şikayetçiyiz kardeşim zaten adımız gülünç hikaye şerefsiz adam hazine diye kandırdı başımız derde girdi

ŞOK ŞOK ŞOK!!! GERÇEK ORTAYA ÇIKTI!! ASLINDA AKAINU....

Gerçek ortaya çıktı!! "Kızıl Köpek" adıyla da bilinen eskilerin Amirali, şimdilerin Büyük Amirali Sakazuki'nin Marineford Savaşı sırasında astı olan Koby'ye vurmak istemediği, aslında hain korsan Shanks'ın kendisine vurmasını engellemeye çalıştığı ortaya çıktı. Gazetemize konuşan Sayın Sakazuki, "Ben asla astıma saldırmak gibi bir şey yapmam, onlar bizim geleceğimiz. Shanks denen kızıl başın bana doğru hareketlendiğini gördüm, bana mı yoksa genç askere mi saldırıyor kestiremedim ama refleks olarak savunmaya geçtim. Anlaşılan bana saldırmaya kalkmış. Genç askerimiz yaşadığı şokla orada bayıldı, tedavisi yapıldı, kendisi şu an sapa sağlam" açıklamasında bulundu. Koby adlı askerin açıklaması ile ters düşmesi üzerine ise, "Kendisi dediğim gibi şok içindeydi, o an gördüğü görüntüyü yanlış anlamış olabilir, belki de bayıldığında gördüğü bir rüyadır. Ben asla böyle bir şey yapmam" dedi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık