Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Film] One Piece Stampede [Ağustos 2019]

Bence filmin ilk yarısı çok iyiydi.Bullet ortaya çıkıp hakisiyle böyle novaları deniyor şalap şulap tokatlıyordu.Buster Call heyecanı da başkaydı.Çizimler de o açıdan çok iyiydi.Bullet meyveyi kullandığı an film boka sardı.Godzilla yapmanın manası ne.O kadar büyük bir yaratık ne yani.Keşke hakili olarak kalsaydı.Yumruk yumruğa çok eğlenceli olurdu
İlk yarı güzeldi evet ama onun da sıkıntısı zaten Bullet'ı yüceltikçe yüceltmekti, devamını biliyoruz.

Aynen yav.Bullet anormal güçlüydü.
Güçlü olması sıkıntı değil, güçlü olsun ama kalkıp "Rayleigh ile eş güçte." demeler, kum torbası niyetine nova dövdürmeler olunca sonunda patlayacağı çok barizdi. Aynı şey Strong World filminde de oldu. Shiki hayvan gibi yüceltildi (ki Shiki'nin geçmişinin Canon olduğunu biliyoruz) sonra Luffy'nin hakisiz G3 tekmesine yenildi. Bullet'ın durumu da pek farklı değildi.

Gereksiz bir fiziksel güç bahşettiler.Garp'ın bile yapamayacağı hareketler yaptı kadın.Absürtlüğü bile o kadar absürttü ki
Hancock belki o kadar fiziksel güce sahip birisi.Ne biliyoruz ki film absürd olsun ? Ne dövüşünü gördük kadının ciddi olarak.

Globalde Hancock'u koca anadan sonra en güçlü kadın korsan olarak gören birçok insan mevcut.En son youtube yorumlarında denk geldim mesela.Öyle worstgen gibi siteler de değil.

Hancock belki o kadar fiziksel güce sahip birisi.Ne biliyoruz ki film absürd olsun ? Ne dövüşünü gördük kadının ciddi olarak.

Globalde Hancock'u koca anadan sonra en güçlü kadın korsan olarak gören birçok insan mevcut.En son youtube yorumlarında denk geldim mesela.Öyle worstgen gibi siteler de değil.

Filmde saniyede 200 m havaya zıplayıp öyle bir tekme atması mantıksızdı bana göre.Yoksa kadın çok güçlü biliyorum.

Ama en güçlü Smoothie olabilir bence.

Hepsi değil ama idare edenler var. Stampade'den güzel en azından eskiler. yabancı bir sitede "Stampade hayatımdaki en güzel şey" gibi bir şey yazan vardı bende aşırı merak ettim. izledim ve şöyle dedim. "ne boş bir hayat :d"; şu yorum ciddi ciddi yazılmıştı. Bir sürü karakter kusma ben de işe yaramasada başkalarında işe yaramış sanırım.
O yorumlara takılmamak lazım. Site yöneticisi ya da filmi izletmeye çalışan birisi bile yazmış olabilir. Bizim ülkede de var. Bir siteye girdim yorumlar hep iyi harika. Hangi filmin yorumuna bakarsam bakayım bir tane kötü yorum yok. Ya hepsini sitenin yöneticisi yazmış ya da kötü yorumları engellemiş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık