Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Film] One Piece Stampede [Ağustos 2019]

One Piece filmleri Bom Boş eski filmlerde tek başına Shiki alan Luffy. Douglas ise Luffy gibi 10 tansiyle kapışıyor. Douglas'ın gücü can sıkıcak kadar abartılı. kappamatsu'nun yorumlarına da katılıyorum. Şuana kadar gördüğüm A kalite film "Z" olabilir. Duygu kalite böyle verilir bin tane karakter fırlatarak değil.
İlk filmler güzel.

İlk filmler güzel.
Hepsi değil ama idare edenler var. Stampade'den güzel en azından eskiler. yabancı bir sitede "Stampade hayatımdaki en güzel şey" gibi bir şey yazan vardı bende aşırı merak ettim. izledim ve şöyle dedim. "ne boş bir hayat :d"; şu yorum ciddi ciddi yazılmıştı. Bir sürü karakter kusma ben de işe yaramasada başkalarında işe yaramış sanırım.

Hepsi değil ama idare edenler var. Stampade'den güzel en azından eskiler. yabancı bir sitede "Stampade hayatımdaki en güzel şey" gibi bir şey yazan vardı bende aşırı merak ettim. izledim ve şöyle dedim. "ne boş bir hayat :d"; şu yorum ciddi ciddi yazılmıştı. Bir sürü karakter kusma ben de işe yaramasada başkalarında işe yaramış sanırım.
Bu film için Japonya'da 150 metreye varan kuyruk oluşmuştu xd. Gelecek para garanti olunca kasmıyorlar belli ki hiç.

Öyle de 3 saniyede 200 metre zıplayan Hancock mu diyelim yoksa 5 saniyede uzay mekiği hızında uçan Smoker ve Sabo mu diyelim.Gücü gösterilenlerde çok köyü işlendi
Sabo ve Lucci niye vardı filmde hâlâ ona takıldım. İkisi de hiçbir şey yapmadı poz verip gittiler. İnanılmaz.

Filme dair tek olumlu yorumum, çizimleri güzeldi ben zaten Wano tarzını sevmiştim animenin fakat efektler kötü özellikle Fatihin Hakisi çarpışması sahnesini hiç beğenmedim. Onun dışında az da olsa sevdiğim karakterleri görmek mutlu etti ama kadro bolluğu aynı zamanda eksi oluşturuyor, onun dışında neresinden tutsam elimde kalıyor. Filmin ederi 4/10.

KF'nin ortalama IQ'su = Yabancı forumlardaki IQ + 40
İngilizce forumlar tam bir kanser, hücre fakiri heriflerle dolu, niye zaman harcıyorsun.

Sabo ve Lucci niye vardı filmde hâlâ ona takıldım. İkisi de hiçbir şey yapmadı poz verip gittiler. İnanılmaz.

Filme dair tek olumlu yorumum, çizimleri güzeldi ben zaten Wano tarzını sevmiştim animenin fakat efektler kötü özellikle Fatihin Hakisi çarpışması sahnesini hiç beğenmedim. Onun dışında az da olsa sevdiğim karakterleri görmek mutlu etti ama kadro bolluğu aynı zamanda eksi oluşturuyor, onun dışında neresinden tutsam elimde kalıyor. Filmin ederi 4/10.
Bence filmin ilk yarısı çok iyiydi.Bullet ortaya çıkıp hakisiyle böyle novaları deniyor şalap şulap tokatlıyordu.Buster Call heyecanı da başkaydı.Çizimler de o açıdan çok iyiydi.Bullet meyveyi kullandığı an film boka sardı.Godzilla yapmanın manası ne.O kadar büyük bir yaratık ne yani.Keşke hakili olarak kalsaydı.Yumruk yumruğa çok eğlenceli olurdu

KF'nin ortalama IQ'su = Yabancı forumlardaki IQ + 40
İngilizce forumlar tam bir kanser, hücre fakiri heriflerle dolu, niye zaman harcıyorsun.
+1

Yabancı ki özellikle Amerikan izleyicilerinin çoğu ''zevksiz bir avel''.Başka diziler filmlerde de bunu gördüm.Senaryoyu veya hikayeyi umursamıyorlar.Sevdiği karakter çıktı ya,dünyalar onun.Gerisinin öenmi yok.En iyi örnek Game of Thrones.Burlington Bar hala delirtir beni.Hikaye ve karakter gelişiminin içinden geçmişler resmen ilk sezondaki kaliteyle dalga geçiyorlar ama bunlar fok balığı gibi çap çup alkışlıyorlar

Türkler bu konuda çok iyi bence.Sevdiği şey olunca detayı seviyor.

Sabo ve Lucci kapışacak diye milleti hyplandırmışlardı. Ondan var o fight hatırlıyorum sövüyordu fanlar bu kadar söylediğiniz fight bu mu ? diye
Bence filmin ilk yarısı çok iyiydi.Bullet ortaya çıkıp hakisiyle böyle novaları deniyor şalap şulap tokatlıyordu.Buster Call heyecanı da başkaydı.Çizimler de o açıdan çok iyiydi.Bullet meyveyi kullandığı an film boka sardı.Godzilla yapmanın manası ne.O kadar büyük bir yaratık ne yani.Keşke hakili olarak kalsaydı.Yumruk yumruğa çok eğlenceli olurdu
+1

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık