Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Film] One Piece Stampede [Ağustos 2019]

Croco raftel pusulası istiyor muhtemelen. Lucci de görevi gereğidir. Raftel olayi cp0 için önemli
Sanmam ama öyle olsa da seslenmez yani. Hele ki dibine kadar gelip sesleniyor sonra geri gidiyor zaten. Luffy Lucci'yi fark ediyor ama Crocodile'ı fark edemiyor gelirken. Yani Crocodile orada uyarıyor mu yoksa başka bir şey mi diyor çözemedim.

Almaya çalışıyor, sonra Luffy parçalıyor ve Crocodile geri çekiliyor. Olay bu değil mi?
Almaya çalışsa arkasından dalar Crocodile böyle şeyleri umursamaz. Luffy orada farkındaysan Lucci'yi fark ediyor ama Crocodile dibine kadar geliyor ama fark edemiyor seslenince dönüyor ve kırıyor. Crocodile muhtemelen ister ama Luffy de kalmasıan da bir şey demez gibi geliyor bana göre CP ve Denizcilerin daha doğrusu hükümetin eline geçmesini istemediğinden geliyor. Luffy'nin kırmasına doğal olarak sinirlenir normal bir şey değil doğruysa eğer Raftelin göstergesi yani. :D

Japoncam yok yani ne dediğini anlamadım tam olarak.

Almaya çalışsa arkasından dalar Crocodile böyle şeyleri umursamaz. Luffy orada farkındaysan Lucci'yi fark ediyor ama Crocodile dibine kadar geliyor ama fark edemiyor seslenince dönüyor ve kırıyor. Crocodile muhtemelen ister ama Luffy de kalmasıan da bir şey demez gibi geliyor bana göre CP ve Denizcilerin daha doğrusu hükümetin eline geçmesini istemediğinden geliyor. Luffy'nin kırmasına doğal olarak sinirlenir normal bir şey değil doğruysa eğer Raftelin göstergesi yani. :D

Japoncam yok yani ne dediğini anlamadım tam olarak.
Zaten Luffy'nin arkasına kadar geliyor sanki. Luffy arkasına dönüp de kırıyor. Önce Lucci tarafına dönüyor, sonra arkasına Crocodile gelince o tarafa dönüp kırıyor. Zaten Luffy'nin kırdıktan sonra Crocodile ''Neden bunu yaptın?'' tarzında konuşuyor yanlış hatırlamıyorsam. En azından soru soruyor orada.

Edit: Ben de Japonca bilmiyorum da izlediğim dizi/film/animelerden bende oluşan izlenim o şekilde.:D

Silinmiş Üye

Novaların neler yapabileceklerini bilmedikleri için yalandan hareket yaptırmışlar.
Zoro vs Fujitora desen ciddiye alınacak bi dövüş değil.
Film eğlenceli olabilir ama en mantıksız film olmuş.

Zaten Luffy'nin arkasına kadar geliyor sanki. Luffy arkasına dönüp de kırıyor. Önce Lucci tarafına dönüyor, sonra arkasına Crocodile gelince o tarafa dönüp kırıyor. Zaten Luffy'nin kırdıktan sonra Crocodile ''Neden bunu yaptın?'' tarzında konuşuyor yanlış hatırlamıyorsam. En azından soru soruyor orada.

Edit: Ben de Japonca bilmiyorum da izlediğim dizi/film/animelerden bende oluşan izlenim o şekilde.:D
Crocodile Luffy'e seslenene kadar Luffy farketmiyor işte sorun orada. Crocodile uyarmaz "Geliyorum" tarzinda falan. Crocodile kiziyor zaten "Niye böyle bir sey yaptin" tarzinda.

-Crocodile: Onu bana ver Hasır Şapka.
-Crocdile: Pislik ne yaptığını sanıyorsun?
-Luffy: Benim Buna ihtiyacım yok.

Crocodile Luffy'e seslenene kadar Luffy farketmiyor işte sorun orada. Crocodile uyarmaz "Geliyorum" tarzinda falan. Crocodile kiziyor zaten "Niye böyle bir sey yaptin" tarzinda.
Altta açıklanmış zaten. Çok da takılmamak lazım ya. Film sonuçta. :)

-Crocodile: Onu bana ver Hasır Şapka.
-Crocdile: Pislik ne yaptığını sanıyorsun?
-Luffy: Benim Buna ihtiyacım yok.
Teşekkürler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık