Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece "magazine"

İki sözüne uyuz oldum. Birincisi dövüş mevzusu. Tamam DB takip etmiyoruz ama insanların büyük bir kısmının güzel dövüş sahneleri konusunda beklentileri var. Abidik gubidik sahnelere yer vereceğine biraz şu işin üstüne düş arkadaş. Her şeyden önce sen bir shounen çiziyorsun. Aklını başına al lan. Boşuna 2 yıl önceki dövüşler çok daha iyiydi denilmiyor. Kalite ciddi manada düştü.

Diğeri de Toei ile iyi anlaşıyormuş. Al bir ofsayt daha. :S

İki sözüne uyuz oldum. Birincisi dövüş mevzusu. Tamam DB takip etmiyoruz ama insanların büyük bir kısmının güzel dövüş sahneleri konusunda beklentileri var. Abidik gubidik sahnelere yer vereceğine biraz şu işin üstüne düş arkadaş. Her şeyden önce sen bir shounen çiziyorsun. Aklını başına al lan. Boşuna 2 yıl önceki dövüşler çok daha iyiydi denilmiyor. Kalite ciddi manada düştü.

Diğeri de Toei ile iyi anlaşıyormuş. Al bir ofsayt daha. :S
Bildiğin sinirlendim dövüş olayına. Sakinleşmem lazım.

Toei ile iyi anlaşıyorsa Oda bu mangayı çizmiyor kesin. Birini silah zoruyla tutup ona çizdiriyordur. Bu kadar kaliteli bir çizerin Toei ile anlaşması nedir yahu senin emek nereye gidiyor o zaman ?

Ellerinize sağlık. Bilgiler güzel. Ama vs muhabbeti benim de hoşuma gitmedi. Ace hakkında daha fazlasını merakla bekliyorum.

Toei ile iyi anlaşıyorsa Oda bu mangayı çizmiyor kesin. Birini silah zoruyla tutup ona çizdiriyordur. Bu kadar kaliteli bir çizerin Toei ile anlaşması nedir yahu senin emek nereye gidiyor o zaman ?
Toei ile iyi anlaştığını nereden çıkardın? Oda'nın bahsettiği anime çalışanları seslendirme sanatçıları ki onlarla iyi arkadaş olduğu bilinen bir şey. Anime Oda'nın sorumluluğunda değil. Animasyon kalitesine laf edecek olan adamlar öncelikle sponsorlar olmalı ama hepsi gelirden memnun. Memnun oldukları için bütçeyi arttıracak bir harekette bulunmuyorlar. Kaliteli animasyon demek daha fazla bütçe ayırmak demek. Can sıkıcı bir durum ama gerçek bu.

@hdbfresh Bu resim daha iyi. İstersen değiştir.
Ishuhui taraması sanırım bu, değiştireyim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık