Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece "magazine"

Toei ile iyi anlaştığını nereden çıkardın? Oda'nın bahsettiği anime çalışanları seslendirme sanatçıları ki onlarla iyi arkadaş olduğu bilinen bir şey. Anime Oda'nın sorumluluğunda değil. Animasyon kalitesine laf edecek olan adamlar öncelikle sponsorlar olmalı ama hepsi gelirden memnun. Memnun oldukları için bütçeyi arttıracak bir harekette bulunmuyorlar. Kaliteli animasyon demek daha fazla bütçe ayırmak demek. Can sıkıcı bir durum ama gerçek bu.

Ishuhui taraması sanırım bu, değiştireyim.
Anladım ben iyi anlaşıyor kısmını başka anlamışım o zaman

Bir bölüm saf dövüşten oluşamaz manasında söylüyor bence. Herkes yanlış yorumluyor. Bleach'te mesela 4-5 bölüm oluyordu başka bir şey olmadan. O şekil olmaz diyor. Olursa da en fazla 1. Ben bilgi vereceğim diyor.
E sahneleri ara ara vermektense onları art arda verip kalan zamanlarda gerekli bilgileri aktarabilir istese. Bence senin düşündüğün manada söylememiş. Eskiden 50 bölümlük arc'ın 20'sini dövüşe harcıyorken artık 10'unu harcayacağım diyor. Zaten zaman atlaması sonrası çizdikleriyle de bunu tasdiklemiş oldu bir nevi.

E sahneleri ara ara vermektense onları art arda verip kalan zamanlarda gerekli bilgileri aktarabilir istese. Bence senin düşündüğün manada söylememiş. Eskiden 50 bölümlük arc'ın 20'sini dövüşe harcıyorken artık 10'unu harcayacağım diyor. Zaten zaman atlaması sonrası çizdikleriyle de bunu tasdiklemiş oldu bir nevi.
Burası öyle zaten. Fakat senin dediğin 10 20 bölüm hesabı. Ben 1 2 bölümden bahsediyorum ki o da onun demiş

Bir bölüm saf dövüşten oluşamaz manasında söylüyor bence. Herkes yanlış yorumluyor. Bleach'te mesela 4-5 bölüm oluyordu başka bir şey olmadan. O şekil olmaz diyor. Olursa da en fazla 1. Ben bilgi vereceğim diyor.
Sanmıyorum ya manganın son bölümlerine baksana. Adam dövüş çizmiyor. Kraker vs Luffy. 11 saat diyip geçti dövüşün nasıl olduğu hakkında bir şey yok sonra da Luffy tek hamleyle bitirdi işi. Jack dövüşü de aynı. Bm arcında olanları da gördük. Adam cizmiyor artık bir şey. Kaido dövüşü de bu tarz olacak gibi geliyor bana. Dövüşü çizer sahne değişir 10 saat sonra der falan tekar devam ederler tekrar değişir Luffy son hamleyi yapar biter. Kim kimle dövüşürse dövüşsün tek hamlede veya iki sayfada bitirmeye başladı dövüşleri. Güç dengeleri de, aldığımız zevk de bozuluyor böyle.

Burası öyle zaten. Fakat senin dediğin 10 20 bölüm hesabı. Ben 1 2 bölümden bahsediyorum ki o da onun demiş
Senin hoşuna gitmiştir kesin. Pek umrunda değil kavga gürültü işleri. :/ Ben harbi üzüldüm yahu. Bir de çok epik dövüş sahneleri çizebilirdim diyor. Bir mangaka niye bile bile okuyucusunu o epik sahnelerden mahrum bırakır ki? Hele de söz konusu saf shounen olan Op iken. Olmadı bu. :S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık