Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece "magazine"

Devrimcilerin en önemli isimlerinden biri olan Sabo 602 milyoncuk mu? Ben bu odanın neye göre fiyat biçtiğini çözemedim...

2 Kasım'da 87. cilt ile birlikte One Piece Novel "Mugiwara Stories" adında bir roman çıkacak.
Romanın içinde olacak bazı hikayeler:
- Marineford Savaşı'nda Luffy ve 2 Denizci kardeşin karşı karşıya gelmesi
- Baratie'de Sanji ve bayan bir müşteri
- Baltigo'da Robin'e hayran bir kız
Ayrıca Oda'nın yeni çizimleri de yer alacak.

Yazarlar: Eiichiro Oda ve Tomohito Ōsaki

Oda'nın Çizimi

One Piece dergisinde ödüllerle ilgili kısmı ve 3 dergide yayınlanan doğum günü sayfalarını düzenledim.

Öncelikle, ödüllerin ilk kısmında Luffy'nin yendiği kişilerin ödüllerine ve Luffy'nin ödülüne değinilmiş.
2. kısımda ise ödül sıralaması var. Bu kısımları çevirip düzenledim. Ödül kısmında eksik olanlar var ayrıca Jinbe'nin ödülü de 250 milyon olarak yer almış bunları belirteyim.

İndirme Linki:
https://mega.nz/#!hI9AVA6D!OdhEjT6xw0EX7JW_yrwUgPSW6dvo0wr7QqrmN1Jk-iQ

3 dergide de yayınlanan karakterlerin doğum günleri takvimini birleştirdim ve düzenledim. Takvimde eksik olan karakterler vardı onları da resmi One Piece sitesine göre ekledim. Dergi temmuzda yayınlanmaya başladığı için ilk temmuz ayı var. Takvimler birbirleri ile bağlantılı olduğu için bende ilk önce temmuzu alıp düzenledim.

One Piece dergisinde ödüllerle ilgili kısmı ve 3 dergide yayınlanan doğum günü sayfalarını düzenledim.

Öncelikle, ödüllerin ilk kısmında Luffy'nin yendiği kişilerin ödüllerine ve Luffy'nin ödülüne değinilmiş.
2. kısımda ise ödül sıralaması var. Bu kısımları çevirip düzenledim. Ödül kısmında eksik olanlar var ayrıca Jinbe'nin ödülü de 250 milyon olarak yer almış bunları belirteyim.

İndirme Linki:
https://mega.nz/#!hI9AVA6D!OdhEjT6xw0EX7JW_yrwUgPSW6dvo0wr7QqrmN1Jk-iQ

3 dergide de yayınlanan karakterlerin doğum günleri takvimini birleştirdim ve düzenledim. Takvimde eksik olan karakterler vardı onları da resmi One Piece sitesine göre ekledim. Dergi temmuzda yayınlanmaya başladığı için ilk temmuz ayı var. Takvimler birbirleri ile bağlantılı olduğu için bende ilk önce temmuzu alıp düzenledim.

Çok yararlı bir çalışma olmuş ellerine sağlık hocam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık