Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece "magazine"

Ya arkadaş cidden Teach vs Ace'te gram silahlanma hakisi olmuyorken şimdide Ace'in çok çok öncesinden b.haki kullandığı ortaya çıkıyor. E.Oda iyi bir mangaka değil işte kabul edin rahatlayalım, kötü bir yazar elinde onca imkan varken önce göstermiyor sonra gelip böyle deniyor. Time skip öncesi belliki hakiyi bile kafasında oturtamamış belli bu yani.
2 yıl öncesinde koka gösterilmiyordu sadece. Hakinin emarelerini birçok yerde gördük. Marineford'da hiç kimse de silahlanma hakisini görmedik mesela ama belli olan yerler vardı.

Son düzenleme:
2 yıl öncesinde silahlanma hakisi renkle gösterilmiyordu sadece. Hakinin emarelerini birçok yerde gördük. Marineford'da hiç kimse de silahlanma hakisini görmedik mesela ama belli olan yerler vardı.
Yok yani Van Auger bile diyordu '' Şeytan meyvesine sahip kişilerin güçlerini kaybedince afallayacağını düşünmüştüm ama Ace'in fiziksel yetenekleride iyi '' gibisinden bir açıklama yapmasına rağmen ve Teach ile Ace dövüşünde silahlanma hakisinden gram bahsedilmeden tamamen yok benim meyvem en güçlü senin meyven ateş ben üstünüm Ace gibi laflarından Teach'ın hakiyle alakasız bir dövüştü gibi geliyordu bana.

Olay siyah gösterip göstermemesi değil 2 yıl sonra bile çok çok yerde siyah renksiz haki kullanıldığı görüldü. Oda'nın seriyi tutarlı yazmadığı ortada, haki kafasında oturmamış bence olay bu. Kötü yazarlıktır bu.

İşte o yüzden renkle gösterilmiyordu dedim. Yanlış mı dedim?
Siyahla gösterdiği koka, silahlanmanın bir kullanım biçimi. Yoksa savaşta silahlanma hakisi kullanıldı. Sen silahlanma hakisi kullanan görmedik dediğin için bu şekilde belirttim. Koka kullanan görmedik deseydin tamamdı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık