Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece "magazine"

Tiç çıplak elle Acei dövdüğüne göre Acein hakisi çöpmüş :(
Teach kullanıyor zaten bana göre kesin.

Neden kötü tarafından bakıyorsun, Teach'in Haki'si güçlü olabilir. Shanks boşuna uyarmadı. Ace'in, Jinbe'ye 5 gün boyunca yenilmemesinin sebebi bence Haki'dir.

Jinbei hem suyla uzaktan meyveye vuruyor hem de haki kullanıyor.Ace de ise meyve ve haki var.Birbirini tam tamamlamış.İkisinde de bir tane özellik eksik olsa dayanamazdı herhangi biri 5 gün bence.

Teach kullanıyor zaten bana göre kesin.

Jinbei hem suyla uzaktan meyveye vuruyor hem de haki kullanıyor.Ace de ise meyve ve haki var.Birbirini tam tamamlamış.İkisinde de bir tane özellik eksik olsa dayanamazdı herhangi biri 5 gün bence.
Öncelikle Jimbei'nin kullandığı teknik hakiden daha etkili ikincisi Ace o balığı döver :artiz:

Ace de busoshoku mu varmış iyi saçmalamış smoker vs ace dövüşünde ikimiz de kazanamayız savaşmamız saçma tarzı birşey söylemiyor muydu ?
İkimizde kazanamayız demiyor. Diyorki Sen dumansın ben ateş, güçlerinin benim karşımda hiç şansı yok. Burada yine hakiye vurgu yok tamamen meyveden kaynaklı diyor burada açıkçası. Kazanamayız demiyor ama.

Benim meyvem karşısında senin meyven işlevsiz gibi yani, hakiyle alakası yok yahu.

İkimizde kazanamayız demiyor. Diyorki Sen dumansın ben ateş, güçlerinin benim karşımda hiç şansı yok. Burada yine hakiye vurgu yok tamamen meyveden kaynaklı diyor burada açıkçası. Kazanamayız demiyor ama.

Benim meyvem karşısında senin meyven işlevsiz gibi yani, hakiyle alakası yok yahu.
Öyleymiş valla ben o zamanları animeden takip ettiğimden ace ile smoker iki saat dövüşüyordu en son galip olmuyordu falan ordan böyle bir düşünceye kapılmışım utandım bak şimdi

Farklı tarzda çevirler var mangada, ama önemli olan noktalar şunlar ;

- Ace ile Smoker devamında dövüşmüyorlar.
- Ace istediğini alan taraf.

Yani Ace'in meyvesini kapatıp, tekme tokat Smoker'ı pataklamasını gerektiren acil bir şey yok ortada. Ace zaten istediğini alıyor, denizcilerin oradan geçip Luffy'yi kovalamasını engelliyor zaten asıl amacıda oydu.

Animede dövüştüklerini gösteriyorlar, o sebeple insanların kafası karışmış, Ace dövüşmek istese o zaman Haki kullanırdı, ama bunların dövüşü mangada hiç gerçekleşmedi.

Bu Dragon'a, neden Smoker'ı dövmedi diye sormakla aynı şey, Dragon'da nasıl oluyorsa bir yerden rüzgar estirip Smoker'ı yoluna gönderiyor. Smoker'ı dövmek ona bir şey kazandırmaz, Dragon istediğini alan taraf, yani Luffy'yi kurtaran taraftı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık