Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

One Piece "magazine"

'Kitap, Sbs ve Kapaklar' forumunda hdbfresh tarafından 5 Tem 2017 tarihinde açılan konu

 1. amaneden (?)
  Mesaj Sayısı 20,481
  Üyelik Tarihi13 Kas 2014
  I want to look at these two illustrations. The left is from Underworld Brokers watching Caesar's experiment on Punk Hazard through a monitor. And the right is two punks running away scared from young Luffy and Ace in the Goa Kingdom. When you look at the clothing the Underworld Brokers are wearing... you see a headphone and a cowboy hat. It is exactly the same clothing as what the thugs are wearing. Is it a mere coincidence or is there some sort of connection? If they are the same people, is it possible they harbor a grudge against Luffy!?

  Crocodile, who doesn't show cowardice to anyone, acts that way when in front of Ivankov. Ivankov is a commander of the Revolutionary Army and appears to know of Crocodile's past... but the truth is a mystery as of now. Among the Impel Down breakout crew there are still many mysteries, and among one of them is the relationship between Ivankov and Crocodile. Ivankov calls him "Croco-boy" and appears to hold knowledge of an incredible "weakness" of his. This appears to likely be a story of the era when Crocodile was called a "Rookie". Just what in the world happened...!? What is the weakness that Crocodile has!?


  Oyundayım şimdi sonra çeviririm.

  Edit: Başlıyorum.
   
 2. amaneden (?)
  Mesaj Sayısı 20,481
  Üyelik Tarihi13 Kas 2014
  Soldaki "Yeraltı Simsarlarının ekran aracılığı ile Caesar'ın Punk Hazard'daki deneyini izlediği sahneden. Sağdaki ise Goa Krallığında genç Luffy ve Ace'ten kaçan iki serseri var. Yeraltı simsarlarının giyim tarzına baktığın zaman... bir kulaklık ve kovboy şapkası görüyorsun. Bu, haydutların giydiği kıyafetler ile birebir aynı. Bu yalnızca bir tesadüften mi ibaret yoksa bir tür bağlantı mı var? Eğer aynı kişilerse, Luffy'e karşı kin mi güdüyorlar?!

  Hiç kimseye karşı korku emaresi göstermeyen Crocodile, Ivankov'un önünde bu şekilde davranıyor. Ivankov, Devrim Ordusunun bir komutanı ve Crocodile'ın geçmişin biliyor gibi gözüküyor... Fakat gerçek şu an için bir gizem. Impel Down firarı ile ilgili birçok şey gizemini korumaya devam ediyor ve bunlardan birisi de Ivankov ve Crocodile'ın geçmişi. Ivankov, ona "Croco-boy" diye sesleniyor ve onun inanılmaz "zayıflığına" dair bilgisi var gibi gözüküyor. Bu, Crocodile'ın "çaylak" olarak anıldığı zamanlara dair bir hikayeymiş gibi gözüküyor. Neler oldu kim bilir...?! Crocodile'ın sahip olduğu zayıflık ne?!
   
  Son düzenleme: 30 Ağu 2017
 3. hdbfresh Co Admin Site Yetkilisi

  hdbfresh (Co Admin)
  Mesaj Sayısı 4,610
  Üyelik Tarihi1 May 2013
  Eline sağlık. İleriye yönelik sorular sormuş, bakalım altından neler çıkacak bunların.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 30 Ağu 2017
 4. twei ͡° ͜ʖ ͡°

  twei (͡° ͜ʖ ͡°)
  Mesaj Sayısı 11,542
  Üyelik Tarihi21 Mar 2014
  Enee Ace şamdanmış, Akainu da magma lamp çıktı :(

  Elinize sağlık, bu bilgilendirmeler çok iyi geliyor :D
   
 5. Daredewill (Üye)
  Mesaj Sayısı 14,516
  Üyelik Tarihi29 Nis 2015
  Elinize sağlık.

  Croco'nun tekrar böyle üstüne basması yeni dünya için mi yoksa kadın teorileri için mi? @Sir Crocodile Ne diyorsun bu işe.:D
   
 6. justahuman Gri Gerçeklik

  justahuman (Gri Gerçeklik)
  Mesaj Sayısı 2,910
  Üyelik Tarihi1 Ağu 2017
  Elinize sağlık.
   
 7. amaneden (?)
  Mesaj Sayısı 20,481
  Üyelik Tarihi13 Kas 2014
  [​IMG]

  Çeviri biraz garip, çeviren kişi Japonca'ya tam hakim değil sanırım. İdare edin.

  Earl Karakuri
  Sangerman/Sanjerman
  Sanji's Father
  56 yo

  Top right dialogue:
  This is the design of him around when he was a great man. He has an atmosphere close to the final design, but there's a big change in his true self. He has a sword, and his flying and spear battle style hadn't been decided on yet. He also isn't wearing a raid suit.

  Bottom left:
  This is the design of evil general-style Judge....But more than that, notice that in the drawing it reveals the secret of Sanji's curly eyebrows.

  Center right:
  The man trying to re-establish control over the North Blue--
  Germa 66 General
  Vinsmoke Judge's changes

  In order to realize his dream of reestablishing control over the North Blue, the heartless father sacrificed his own flesh-and-blood sons---I drew Judge to be that type of person. In the final design, he has the appearance of a stern soldier, but there were many different designs in the planning stage. We can see from Oda how much he went through trial and error on Judge's design.

  Kont Karakuri
  ??! Saint German belki? :D
  Sanji'nin babası
  56 yaşında

  Sağ üst köşede yazan:
  Bu onun harika bir adam olduğu zamana dair bir tasarım. Son haline yakın bir atmosfere sahip fakat gerçek benliğinde büyük bir değişim var. Bir kılıca sahip ve uçuyor ve mızrak dövüş stiline henüz karar verilmemiş. Ayrıca raid takımını giymiyor.

  Sol alt köşede:
  Bu, kötü general tarzında Judge'a ait bir tasarım... Fakat bundan da ötesi, çizim, Sanji'nin kıvırcık kaş sırrını açığa çıkarıyor.

  Sağ orta bölümde:
  Kuzey Mavi'nin kontrolünü yeniden sağlamaya çalışan adm--
  Germa 66 Generali
  Vinsmoke Judge'ın değişiklikleri

  Kuzey Mavi'yi yeniden kontrol etme hayalini gerçekleştirmek için, kalpsiz baba kendi kanından çocuklarını feda etti--- Judge'ı bu tip bir insan olarak çizdim. Son haliyle, kuvvetli bir askere benzese de planlama aşamasında birçok farklı tasarıma sahipti. Oda'nnı Judge'ı tasarlarken ne kadar çok deneme yanılma yöntemini kullandığnıı görebiliyoruz.

  Edit: Acayip yorgunum hatam falan varsa düzeltin. (Yüzde bin var.)
   
  Son düzenleme: 30 Ağu 2017
 8. Alcatraz hadi lan ordan

  Alcatraz (hadi lan ordan)
  Mesaj Sayısı 4,765
  Üyelik Tarihi4 Ara 2015
  Hmm... Kaşları 66'yı işaret ediyor galiba ama en 66'nın yanındaki X ile başka bir soru işareti açmış sanki.

  Eline sağlık.
   
 9. Kompositör (Üye)
  Mesaj Sayısı 7,645
  Üyelik Tarihi27 Tem 2010
  Crocodile kadın çıkabilir cidden.
   
 10. Alcatraz hadi lan ordan

  Alcatraz (hadi lan ordan)
  Mesaj Sayısı 4,765
  Üyelik Tarihi4 Ara 2015
  Crocodile Timsahta çıkabilir yalnız.
   

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yukarı Çık