Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece "magazine"

Elinize sağlık.

Croco'nun tekrar böyle üstüne basması yeni dünya için mi yoksa kadın teorileri için mi? @Sir Crocodile Ne diyorsun bu işe.:D
Sadece kadın olduğunu düşünenleri ters köşe yapmak için. Şu yukarıda ki yazıda bie Mangaka bu şekilde düşünmesini istiyor çoğu kişinin. Çünkü en kolay ve basit düşünce bu. ''Ivankov Crocodileî kadın yaptı.'' Mangaka eğer böyle bir şey çıkarırsa zaten onun ile bizim aramızda bir fark kalmaz. O her zaman daha iyisini düşündüğü ve bize büyük sürprizler yaptığı için biz bu mangayı takip ediyoruz zaten. Crocodile olayının altından çok şey çıkacak.

Eğer öyle bir olay olsaydı zaten İD de söylenirdi. Crocodile kadın olmakta sorun yaşayacak bir karakter değil. Ek olarak da Crocodile daha çaylakken onu tanıdığını söylüyor Ivamkov. Yani çok eskiden buyana tanınan bir isim kendisi çaylakken kadına çevrilmiş olsa bile bunu çoğu kişinin bilmesi gerekirdi fakat Ivankov sır diyor. Zaten Roger'ın idam platformunda bu adam çaylak. Yani az çok adı duyulmuş bir kişi orada bile yüzü gösterilmiyor. Peki o zaman kadın olsa ce sonradan çevrilse bunu pek çok kişi bilir ve bu sır olmaktan çıkar. Yani demek istediğim olmasından dazla olmaması için sebepler var.

Bence büyük bir ailenin mensubu çıkabilir Crocodile. Çok kez söylemişimdir ve başka forumlarda da bir çok teori ve söylem mevcut bu durumda. Crocodile WB'nin öz oğlu olabilir. Ya da Roger ile akrabalığı olabilir. Zaten Dof ile aralarında ki olay olsun, Hükümetten nefret etmesi olsun altından çok şey çıkacak Crocodile'ın. Yani bu adam WB'ye o kadar kin duymasına rağmen, Ace'i kurtardıktan sonra hükümete '''Sizin zaferi erkenden tatmanıza izin vermeyeceğim'' diyor. Sengoku'nun sözleri zaten her şeyi açıklıyor. ''WB'ye olan kinin düşünüldüğünde ona yardım etmesi gereken son kişi sensin Crocodile'' diyor. Yani Hükümete WB'den daha çok kin duyuyor. Muhtemel Antik silahı da bu yüzden istiyor. Ek olarak Alabasta'nın kalabalık asker nüfüsünu kullanarak çok şey yapmayı planlıyordu.

Boşu boşuna Yeni Dünyya sokmadı bu adamı Mangaka. Bekleyip görelim ne olduğunu :)

Croco kadın çıkmaz çünkü hatırladığım kadarıyla bir editör E.odanın yaygın teorilerden haberdar olduğunu ve o teorileri yanıltmayı sevdiğini söyledi diye biliyorum lakin nezaman ve nerde duyduğumu hatırlamıyorum ama tutupta size durduk yere yalan söyleyecek değilim :) .Zaten E.oda teori çürütmesiyle ünlü bence herkesin tahmin ettiği bir şeyi tutupta karşımıza çıkarmaz. Zaten ivankov croco boy diyormuş yani hitap şeklinde bir kadına vurgu yapılmıyor sadece küçük iken birşey olmuş onu belirtiyor.

Croco kadın çıkmaz çünkü hatırladığım kadarıyla bir editör E.odanın yaygın teorilerden haberdar olduğunu ve o teorileri yanıltmayı sevdiğini söyledi diye biliyorum lakin nezaman ve nerde duyduğumu hatırlamıyorum ama tutupta size durduk yere yalan söyleyecek değilim :) .Zaten E.oda teori çürütmesiyle ünlü bence herkesin tahmin ettiği bir şeyi tutupta karşımıza çıkarmaz. Zaten ivankov croco boy diyormuş yani hitap şeklinde bir kadına vurgu yapılmıyor sadece küçük iken birşey olmuş onu belirtiyor.
Boy demesinin sebebi onu çaylakken, yani çocukken tanıması da olabilir. Luffye de Mugiwara-boy diyor mesela.

Üst taraftaki bölümün bir kısmında Ace'in romanı ve "Sabaody Takımadalarında, Ace ve diğerleri bir şey bekliyor...!" başlıklı kitaptan bir bölüm var.

Oda ve editörlerinin gizli bilgileri açığa çıkaracağı bir sohbet olacakmış.

Luffy özel bölümü sona erdi! Eiichiro Oda tarafından!

Germa 66'ya dair bilgiler varmış. Ichiji ve diğerlerinin şu anki haline nasıl geldiklerini anlatıyor.

Demek ki Vinsmoke'lar bitmiş. .oleyo:

Üst taraftaki bölümün bir kısmında Ace'in romanı ve "Sabaody Takımadalarında, Ace ve diğerleri bir şey bekliyor...!" başlıklı kitaptan bir bölüm var.

Oda ve editörlerinin gizli bilgileri açığa çıkaracağı bir sohbet olacakmış.

Luffy özel bölümü sona erdi! Eiichiro Oda tarafından!

Germa 66'ya dair bilgiler varmış. Ichiji ve diğerlerinin şu anki haline nasıl geldiklerini anlatıyor.

Demek ki Vinsmoke'lar bitmiş. .oleyo:
Şu Ace Romanını çizenin adı neydi? Takahashi gibi bir şeydi ama adını unuttum :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık