Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece "magazine"

Öksürmeye nefes almamaya takılma. Orada Ace'in ne kadar güçsüz olduğuna doğrudan vurgu var bana göre. Tartışılacak bir şey değil bana göre.

Bu arada o dediğin farkı ben gözetmedim işte Mangaka yapmış resmen ayrımını. Kılıç kullanımında Vista çok daha ötede diyor.

Ya da tümen sıralaması güce göre değil işte.
Tümen sıralamasına göre olmadığını daha önce söyledi zaten, ben sana buradaki durum ile en tepe arasında fark olduğunu belirtiyorum. En tepeye çıkacak kılıç ustalarının bir birleri ile olacak dövüşlerinde senin mantığınla gidersek hiçbir sonuç çıkmaz. Bir dağın karşısına çıkıp sleş atarlar anca.

Ace'nin güçsüzlüğü diye bir durumsa hiç olmadı, Teach'nin nasıl bir hayvan olduğunu Shanks'ı yaralamasından ve fiziksel gücünden çıkarıyoruz. Ace'ye beklemediği bir anda vurarak öksürmesine sebep olmuş olabilir adamın logia meyvesi yediğini bilip vururken haki bile kullanmış olabilir. İki üç arkadaşın mutfakta muhabbet yaparken yaşadıkları bir durumdan roman çıkarıyorsun.

Tümen sıralamasına göre olmadığını daha önce söyledi zaten, ben sana buradaki durum ile en tepe arasında fark olduğunu belirtiyorum. En tepeye çıkacak kılıç ustalarının bir birleri ile olacak dövüşlerinde senin mantığınla gidersek hiçbir sonuç çıkmaz. Bir dağın karşısına çıkıp sleş atarlar anca.

Ace'nin güçsüzlüğü diye bir durumsa hiç olmadı, Teach'nin nasıl bir hayvan olduğunu Shanks'ı yaralamasından ve fiziksel gücünden çıkarıyoruz. Ace'ye beklemediği bir anda vurarak öksürmesine sebep olmuş olabilir adamın logia meyvesi yediğini bilip vururken haki bile kullanmış olabilir. İki üç arkadaşın mutfakta muhabbet yaparken yaşadıkları bir durumdan roman çıkarıyorsun.
Neyse bu konuyu tartışmayacağım senle.:D Ace fanı olduğunu unutmuştum. Sen istediğin gibi don geçir ona.

Onun dışında hikaye çok güzel gidiyor. Özellikle Teach çok şey katmış hikayeye.

Öksürmeye nefes almamaya takılma. Orada Ace'in ne kadar güçsüz olduğuna doğrudan vurgu var bana göre. Tartışılacak bir şey değil bana göre.

Bu arada o dediğin farkı ben gözetmedim işte Mangaka yapmış resmen ayrımını. Kılıç kullanımında Vista çok daha ötede diyor.

Ya da tümen sıralaması güce göre değil işte.
Şimdi güzel kardeşim diyelim ki fıstıklı baklava yiyorsun biri gelip sırtına vurdu.Ne olur fıstık boğazına kaçmaz mı boğulur gibi olup su istemez misin ? Ace de karnını doyururken böyle bir şanssızlık yaşamış bunu argüman olarak kullandığına hala inanamıyorum göz doktoruna gitsem iyi olacak. :(

Neyse bu konuyu tartışmayacağım senle.:D Ace fanı olduğunu unutmuştum. Sen istediğin gibi don geçir ona.

Onun dışında hikaye çok güzel gidiyor. Özellikle Teach çok şey katmış hikayeye.
Ciddi diyorum şaka gibi konu, la adam öyle bir hareket beklemiyor kimseden ve beklemediği bir anda elinin ayarı olmayan bi hayvan tarafından sırtına vuruluyor. Ne olmasını bekliyorsun ?

Ben de Luffy'e laf atıyorum ama belli bir kalitenin üzerine çıkmaya çalışıyorum valla yazık :oleyo2:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık