Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece "magazine"

Baloncuğun içindediler canım, Ace'in gidip de denizin içinde savaşacak kadar saf olduğunu sanmıyorum. Kendi alanı içerisindeki nemi etkilesin yeter zaten.
WB'nin gemisinin yanaşmasından aklımda kıyada savaştıkları kaldı. Sen tamamen Ace'nin daha önce göstermediği bir güçten bahsediyorsun üstelik bunu yapsa da yapmasa da mal diyorsun adama. Artı bu dövüş elemanın ilk tam kapasite dövüşüymüş bence ilk dövüşü için inanılmaz iyi iş çıkarmış.

@RedTeroR ben su arkadasi engelledim de soylermisin jinbei vs ace okyanusun dibinde oldu jinbeinin ordan alabilecegi su miktarini dusunsun. Dogru karari vermisim zaten engellemekle.
O arkadaş iyidir keşke yapmasaydın, takılıyoruz bir birimize. Jimbei ve Ace dövüşü gösterilmemişti ama kıyıda olduğundan ben de senin gibi düşünüyorum.

@Alpamis cidden şu yemek yedikten sonra sırtına vurma meselesinden bu kadar hikaye çıkarmanın sağlıklı olduğunu düşünüyor musun ?

Allah'tan kafasına falan basmadılar Ace'nin ne hallere düşerdik kim bilir :hhh:

WB'nin gemisinin yanaşmasından aklımda kıyada savaştıkları geldi. Sen tamamen Ace'nin daha önce göstermediği bir güçten bahsediyorsun üstelik bunu yapsa da yapmasa da mal diyorsun adama. Artı bu dövüş elemanın ilk tam kapasite dövüşüymüş bence ilk dövüşü için inanılmaz iyi iş çıkarmış.

O arkadaş iyidir keşke yapmasaydın, takılıyoruz bir birimize. Jimbei ve Ace dövüşü gösterilmemişti ama kıyıda olduğundan ben de senin gibi düşünüyorum.

@Alpamis cidden şu yemek yedikten sonra sırtına vurma meselesinden bu kadar hikaye çıkarmanın sağlıklı olduğunu düşünüyor musun ?

Yarat yarat algını.:D Tabi ki bu olayı küçümseyeceksin, algı yapacaksın. Zaten yemekten sonra kim kime vursa boğulmasına sebep olabilecek kuvveti oluşturur.

Mesela Nami yemek yedikten sonraki WB'nin sırtına yavaşça dokunsa WB boğulacak gibi olur nefessiz kalır. Bu çok normal bir olaydır.

WB'nin gemisinin yanaşmasından aklımda kıyada savaştıkları kaldı. Sen tamamen Ace'nin daha önce göstermediği bir güçten bahsediyorsun üstelik bunu yapsa da yapmasa da mal diyorsun adama. Artı bu dövüş elemanın ilk tam kapasite dövüşüymüş bence ilk dövüşü için inanılmaz iyi iş çıkarmış.

WB Balıkadam adasına gidiyor diye biliyorum ben de. Luffy çakma firefist ile ağzını burnunu dağıtıyor steroidli balık adamın, Ace'in o meyveyle negatif bir etki yapmayacağını sanmıyorum.
Ayrıca seninle iletişimi olmayan birini, fikirleri uyuşmuyor diye engelleyecek kadar kırılgan olduğunu hayal et

WB Balıkadam adasına gidiyor diye biliyorum ben de. Luffy çakma firefist ile ağzını burnunu dağıtıyor steroidli balık adamın, Ace'in o meyveyle negatif bir etki yapmayacağını sanmıyorum.
Ayrıca seninle iletişimi olmayan birini, fikirleri uyuşmuyor diye engelleyecek kadar kırılgan olduğunu hayal et
Balık adam adasında olmuyor olaylar yahu. Ace balık adam adasında WB'nin bayrağını yakıyor. Sonrasında Ace Yeni Dünya'ya çıktıktan sonra WB'nin adalarından birine musallat oluyor. O sıra onlar arkalarından takip etmiş Jinbei de o bölgeye geliyor. Olay BAA'da gerçekleşmiyor.

Yarat yarat algını.:D Tabi ki bu olayı küçümseyeceksin, algı yapacaksın. Zaten yemekten sonra kim kime vursa boğulmasına sebep olabilecek kuvveti oluşturur.

Mesela Nami yemek yedikten sonraki WB'nin sırtına yavaşça dokunsa WB boğulacak gibi olur nefessiz kalır. Bu çok normal bir olaydır.
Seni op okurlarına havale ediyorum Hasan, tüm şifreyi bir yemek sonrası sırta dokunma ile çözdün.

Hayal ettim ve kırıldım :üzgünüm:

Aha ben gidiyorum yeter siz aldınız tartışmayı, sizsiniz hacı :good:

@OpLover

Hacı bana göre Ace ile Luffy'nin dayanıklıklarının yakın olması bile söz konusu olamaz. Jinbei'nin sadece atakları değil vuruş gücünü de gördük. Big Mom gibi bir yaratığa etki edemese bile Gemiden atacak kadar etki yaratabilecek tekniği var.

Şimdi aklıma şunu getiriyorum. Teach Big Mom'ın sırtına vursa Jinbei'den daha fazla mı etki yapar?
Belli bir noktadan sonra tartismak manasiz cunku kisisel varsayimlar giriyor. Mesela ben ace yasasaydi luffy ile onun gucunu zirve ve cok yakin olaral gorurdum. Sen farkli gorursun bu kisisel zaten bunu tartismanin manasi yok. Fakat sunu merak ediyorum luffynin aceten cok olan ne dayanikliligini gordun.
1-lucci dersen ace zaten lucciyi o hale gelmeden indirirdi. Lucci aceye dokunamazdi bile. Ha haki bilip luffye yenildiyse zaten at o karakteri cope. Sentomaruda haki bilenle bilmeyenin farkini gorduk.
2-magallan. Ace zaten hapishanede turlu turlu ust uste iskenceler gordu. Garptan ovgu aldi hala bilincin acik diye. Acenin luffynin zehirden kurtuldugu gibi kurtulacagi asikar.
3-katakuri- 2 seneni egitime harcamissin potansiyelin zirve, ana karaktersin eeee ace zaten 2. Tumendi 2 senesini rayleighle harcasa ne olurdu yorum senin. Zaten o dayaniklilik ve galibiyeti cogu manga okuyucusu icten ice kabul etmiyordur.

Abi ben Ace çapulcunun teki demiyorum ki, WB gibi bir ailede gidip de Teach'in Jozu'nun bunları tınlayacağını sanmıyorum diyorum. Teach Marco Jozu zaten 3'lü olarak gösterilen tipler flashbacklerde. Ace zaten bu arkadaşlara hürmet gösteren biri. Teach yavşaklık yapana kadar saygı duyduğu çok net.
Saygı duyuyor zaten biraz da mahçubiyetle abi sen varken bize düşmez gibisinden konuşmuş 2. tümen mevzusunda :D
Jozu ve Teach Ace'den güçlü olabilir belki ama yine de büyük bir uçurum değildir bu. Ace, Teach'in peşinden giderken o'nu indirebileceğini düşünüyor bir şekilde. Yediği meyveyi hesaba katmıyor, Teach o meyveyi yetikten sonra Jozu ve Marco'yu da yense kimse şaşırmazdı.

@Alpamis zaten ace vs jinbei bilinmeyen bir adada oluyor. Mangada wbnin gemisi demirlediginde , geminin uzakligi ace ve jinbeinin bayilmis bedenlerine 4 5 metre. Bakarsan anlarsin. Bir adanin okyanusa olan sinirinda oluyor. Yani jinbei istese 5 metre kosup atlar, su toplar saldirir falan filan. Okyanus dibi dedigim, ada kiyisinda oluyor. Denize 4 5 metre mesafede olduklari kesin. Bedenleri wb gemisinin hemen onunde cunku.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık