Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Live-Action TV Serisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
3 kılıcı olsun. 3 kılıç sitili olmasın. Olmasın diyorum çünkü bu teknikleri göze hoş gelecek şekilde sunamayacaklarını düşünüyorum. Chopper, Brook, Franky'nin çenesi vs. bunlar görsel efektle yapılır da. Ağzıyla kılıç kullanan bir adam ne bilim : S
İzleyenleri cringe edecekler gibi bir his var içimde. Yani OP gibi bir serinin live action u olmaz gibi geliyor. Birde netflix mi yapıyor bunu? Gay Zoro falan yaparlarsa hele...

İzleyenleri cringe edecekler gibi bir his var içimde. Yani OP gibi bir serinin live action u olmaz gibi geliyor. Birde netflix mi yapıyor bunu? Gay Zoro falan yaparlarsa hele...
Zaten Gay yaparlarsa ya Luffy ya Zoro olur. Ama bunun yerine Luffy'i aseksüel yapsınlar daha iyi. En azından seride bu ima ediliyor denilebilir.

3 kılıcı olsun. 3 kılıç sitili olmasın. Olmasın diyorum çünkü bu teknikleri göze hoş gelecek şekilde sunamayacaklarını düşünüyorum. Chopper, Brook, Franky'nin çenesi vs. bunlar görsel efektle yapılır da. Ağzıyla kılıç kullanan bir adam ne bilim : S
İsterlerse yedirirler sıkıntı olmaz. Ağzındaki daha küçük bir kılıç olur mesela ne de olsa kızdan kaldı diyerekten. Öyle çok sırıtmaz. Bir çözüm bulunur. Zaten Zoro'nun tekniklerini yapamazlar çünkü Oda da yapmıyor :) Zoro tekniğe hazırlanır, Zoro adamı kestiğinde ise adamın arkasına geçmiştir. O kılıçları nasıl savurduğunu göstermez hiçbir zaman :)

İsterlerse yedirirler sıkıntı olmaz. Ağzındaki daha küçük bir kılıç olur mesela ne de olsa kızdan kaldı diyerekten. Öyle çok sırıtmaz. Bir çözüm bulunur. Zaten Zoro'nun tekniklerini yapamazlar çünkü Oda da yapmıyor :) Zoro tekniğe hazırlanır, Zoro adamı kestiğinde ise adamın arkasına geçmiştir. O kılıçları nasıl savurduğunu göstermez hiçbir zaman :)
Ben de ondan dolayı dedim zaten Oda bile çizmiyor diye.

Bakalım şimdiye kadarki Zoro adayları çift kılıça kadar gayet maharetliler de 3 kılıç nasıl durur bilemiyorum : ))

Lewis Tan

Christopher Sean

Üç kılıç stili at yaprağı gibi bir şeydir OP içerisinde de mantığı yoktur. Oda Zoro'yu ağzı doluyken bile karizma çizdiği ve bu haline alıştığımız için sineye çekiyoruz ama boynunu sağa sola sallayarak çıkardığı gücün kollarıyla az çok aynı güçte olması işin teknik boyutunu kotarabilmesi vs Oda'nın 97 yılından beri okuyucuyla billur geçmesinden başka bir şey değil. Zoro'nun stili neyse de Usopp'un burnu falan konuşulmuş. Bugün Usopp'un burnu yarın Franky'nin çenesi Chopper'ın tipi OP'deki binbir çeşit insan, mekan tipleri garip alet edevatlar vs derken biraz daha gerçekçi gözüksün diye kırptıkça kırpabilirler gerçekten. İşte tam bu noktada sormak lazım "afedersiniz beyler yaprakmı var da OP'un live actionını yapıyorsunuz?" diye. Zaten insanlığın kanseri kancık sjw timinin özenle hazırladığı tatlı sürprizler bizleri bekliyor olacak büyük ihtimalle. Ne desek boş bir kaç günde bir gelip sövmek lazım diye yazıyorum.

Neksfiliz yapacak ama bir halta benzeyeceğini sanmıyorum.Sanji Nami'ye aşık ama Nami Robin'den hoşlanıyor Sanji'de şarap için içip Zoro'yla dertleşiyor tarzı bir seri olur.Finaldede Sanji'ylen Zoro sevgili olur tamam bitti işte

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık