Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Live-Action TV Serisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Steve Maeda Instagramda aşağıdaki oyuncu abiyi takip etmiş.

Zeff olabilir söylentileri var.

Ayrıca pilot scripti var sızıntı diyorlar ama çok da güvenmemek lazım.

Ep 1 - Pilot - Had roger execution, Shanks and Luffy interaction, Luffy Meeting Coby and defeating alvida, finished in them going to Shell Town

Eğer bu doğruysa ve bu hızla giderseler ilk sezonda Grand Line'a kadar gelirler bence.

Eğer bu doğruysa ve bu hızla giderseler ilk sezonda Grand Line'a kadar gelirler bence.
Nasıl yani ? Az değil mi?

Yoksa 1. bölüm Shell Town'un bitişi ile mi sonlanacak? Öyleyse normal.

Emily'i de Twitter'dan takip etmişti. Twitter'da takip ettikleri arasında da bulamadım. Bulan varsa buldum desin : )

Son düzenleme:
Steven'ın insta hesabını göremedim. Emily'i de Twitter'dan takip etmişti. Twitter'da takip ettikleri arasında ise Nick Ford'u bulamadım. Bulan varsa buldum desin : )
Fotofaki adamın ismi Michael O'Neill. Instagramı burda https://www.instagram.com/thismichaeloneill/

Ama ilginç bir şekilde ikisinin de takipiçilerine ve takip ettiklerine baktım fakat birbirlerini bulamadım. Ya bunu söyleyen yalan söylüyor ya da Steven takip etti sonra takibi bıraktı.

Fotofaki adamın ismi Michael O'Neill. Instagramı burda https://www.instagram.com/thismichaeloneill/

Ama ilginç bir şekilde ikisinin de takipiçilerine ve takip ettiklerine baktım fakat birbirlerini bulamadım. Ya bunu söyleyen yalan söylüyor ya da Steven takip etti sonra takibi bıraktı.
Bates Moteldeki ismi ile aramışım. İzlemiştim aslında bir kaç sezonu ama isimleri hatırlamıyorum.

Ben de baktım şimdi. Doğru, yok takip ettikleri arasında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık