Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] One Piece Karakterlerinin Burçları

Luffy, Kaidou ve Rayleigh benle aynı burçlarmış. Gerisi olmasa da olurmuş. Luffy ile bazı karakteristik özelliklerimiz birbirine benzemiyor değil. :D

@Alpamis Noland ve Calgara terazi burcu. Güncelledim hepsini, bak istersen.
@yyolcu Valla detaylı eklersem bu konu alır başını gider One Piece'le sınırlı kalmaz gibi :D Ama kısaca burçları gruplarıyla verip hangi burç hangi burçla anlaşır yazabilirim. Konu genişlemeye müsait aslında teori de çıkabilir mesela Kaido ve Vegapunk hakkında serideki burçların yansıtılışına göre biraz fikir oluştu bende.
Ellerine sağlık.

@Nami İlerde hayatına çok sevdiğin bir ikizler burcu insanı girecek, Kaizoku demişti dersin :D
@yyolcu Teşekkür ettim efenim. Zoro ve Sanji serinin güzide çiftlerinden. Şahsen benim en büyük eğlencelerimden biri :D Ne kadar şu anda tartışıyorlar gibi görünseler de ilerde birbirlerine ne kadar değer verdikleriyle ilgili can alıcı sahneler karşımıza çıkacaktır.
@MrFoseptik Niye yay burcu musun yoksa?
Ya arkadaşım konunun mesajına da yazdım. Burada astrolojinin bilimsel açıdan yerini tartışalım istemiyorum. Boşuna gerginliğe gerek yok, burçlara az çok ilgisi olanlar gelip benim gördüğüm noktaları tartışsınlar istiyorum sadece. Konu çığırından çıkacak öbür türlü. Burçlar var ya da yok bu muhabbeti genel sohbette tartışalım.
@Alpamis Teşekkür ettim.

Boğa, oğlak, başak. Ciddi bir toprak grubuna kıyak var Oda'nın kendisi de toprak grubu oğlak. Bence bilerek kendi grubunu kayırmış :D Akrep ve balıkta sağlam mesela. Su grubuyla - toprak grubu yakındır, anlaşır zaten ateş grubuyla da hava grubu. Aslan da fena değil bence.
Yalnız dikkatimi çekti yonkouların hiçbiri aynı burçta değiller. Bunu bilerek yapmış olabilir Oda. Birde Perona nerdeeeee Lucci nerde. Çok alakasızlar :(

Yay'a yapılan bu haksızlığa göz yummak doğru mu he ?
Valla ayıp etmiş Oda yay'da kontenjan eksiğimiz var bir kaç yeni karakter eklemesi lazım :D
Yalnız dikkatimi çekti yonkouların hiçbiri aynı burçta değiller. Bunu bilerek yapmış olabilir Oda. Birde Perona nerdeeeee Lucci nerde. Çok alakasızlar :(
Ve de şöyle bir nokta var. Yonkouların hepsi farklı burçlar olduğu gibi farklı gruplarda.
Kaido, Boğa, Toprak
Shanks, Balık, Su
Big Mom, Kova, Hava
Teach, Aslan, Ateş
Ve şöyle de bir şey var Teach'ten evvel Whitebeard vardı o da Koç yani ateş grubuydu. Ve Luffy Boğa yani Toprak grubu Law'la Kaido'yu indirmeyi hedefliyolardı. Bu olaylara bakarsak Luffy Kaido'nun yerini alabilir valla çok acayip :D

Ve de şöyle bir nokta var. Yonkouların hepsi farklı burçlar olduğu gibi farklı gruplarda.
Kaido, Boğa, Toprak
Shanks, Balık, Su
Big Mom, Kova, Hava
Teach, Aslan, Ateş
Ve şöyle de bir şey var Teach'ten evvel Whitebeard vardı o da Koç yani ateş grubuydu. Ve Luffy Boğa yani Toprak grubu Law'la Kaido'yu indirmeyi hedefliyolardı. Bu olaylara bakarsak Luffy Kaido'nun yerini alabilir valla çok acayip :D
Bende tam bu konuya bakıyordum acaba buradan bir şey çıkar mı diye :D
Whitebeard, Koç > Yerine gelen = Teach, Aslan
Kaido, Boğa > Luffy
Shanks, Balık > Apoo
Big Mom, Kova > Killer

Her bir yonkouyla sadece birer süpernova paylaşıyor aynı burcu. Düşündürücü... Bege'de Roger ile aynı burç. Bege korsanlar kralı olacak konu kilit.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık