Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] One Piece Karakterlerinin Burçları

Nasıl yani? Biraz daha açmanı istesem? Direk hangi burç hangi burçla anlaşır gibisinden mi?

@Daredewill Bitirdim akrebi. Benn Beckmann var ya Shanks'in ikinci adamı o da Zoro gibi karizma bir karakter. Tehlikeli biri çıkacak kesin :D
Zoro, Doffy, Beckmann, Drake, Jozu karizma tavan :cool:

Bütün karakterleri düzenledim, yerleştirdim. İlgisini çeken buyursun.
Op'nin zirvesi Ryuuma'yı da eklemelisin.:D

2. adamlar candır, 1. olup dikkat çekmeye gerek yok. Lider Dofy tek başına yeter zaten.

Ellerine sağlık.:)

@Alpamis Noland ve Calgara terazi burcu. Güncelledim hepsini, bak istersen.
@yyolcu Valla detaylı eklersem bu konu alır başını gider One Piece'le sınırlı kalmaz gibi :D Ama kısaca burçları gruplarıyla verip hangi burç hangi burçla anlaşır yazabilirim. Konu genişlemeye müsait aslında teori de çıkabilir mesela Kaido ve Vegapunk hakkında serideki burçların yansıtılışına göre biraz fikir oluştu bende.

Yengeç
Nami, Corazon, Lucky Roo, Caribou, Helmeppo, Kamakiri, Seto, Paulie, Roswald, Elmy, Rambo, Namur, Hammond, Daruma, Neptune, Minister of the left

Bu ne ya. Roo hariç hiçbirini sevmem, olmadı bu :(

Ailesini satan insanları sevmem ben :( Terazide de Law'u severim sadece. Başak iyiymiş ama sağlam kişiler var :a:
Boğa, oğlak, başak. Ciddi bir toprak grubuna kıyak var Oda'nın kendisi de toprak grubu oğlak. Bence bilerek kendi grubunu kayırmış :D Akrep ve balıkta sağlam mesela. Su grubuyla - toprak grubu yakındır, anlaşır zaten ateş grubuyla da hava grubu. Aslan da fena değil bence.

@Alpamis Noland ve Calgara terazi burcu. Güncelledim hepsini, bak istersen.
@yyolcu Valla detaylı eklersem bu konu alır başını gider One Piece'le sınırlı kalmaz gibi :D Ama kısaca burçları gruplarıyla verip hangi burç hangi burçla anlaşır yazabilirim. Konu genişlemeye müsait aslında teori de çıkabilir mesela Kaido ve Vegapunk hakkında serideki burçların yansıtılışına göre biraz fikir oluştu bende.
İstediğim tam da bu, yeterli yani :D Bence de bu teorilere falan da kapı aralayabilir ondan istiyorum.

Mesela Zoro ve Sanji'nin burçları birbiriyle zıtlaşıyor mu? Oda'nın burçları referans alıp almadığının sağlamasını da yapabiliriz böylece.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık