Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] One Piece Hakkındaki En İyi Teorilerden Biri

• Konbuyu başlatan Fantasy
  • Başlangıç tarihi
Çok güel bir teori olmuş. Fakat bu gerçekleşinceye kadar ne tür fedakarlıklar olacak esas olan konu bu :(

Görünen ve ortaya atılan en mantıklı teori. Yani olayların gösterdiği sonuçlar üzerine bir derleme yazısı olmuş. Ve güzel özetlenmis.

Hakikaten başlıktan da anlaşıldığı üzere hem tüm tayfanın adım adım istekleri hayalleri gerçekleşiyor hemde D'nin iradesiyle korsanlar kralı ortaya çıkıyor. Yerinde bir teori :alkis::alkis::alkis:

Aklıma çok acayip bir şey geldi 2 ana başlık var bence 1. Balık adam adasınıda mevzuya katarsak denizin altından çıkarak onlarda karayla birleşecek. (joyboyun hayali) teoriyi deskekliyor buda bence.
2. Olan mevzuda bununla alakalı joyboy , norland gibi bence raftele ulaşmış yada yazıtlarla alakalı adamların yada başka ismini bilmediğimiz raftale giden tayfaların roger gibi bi eksikliği vardı oda bence zamandı doğru zamanda değillerdi balıkadam adası prensesi shirohosi hayatta değildi o yüzden roger bütün ponoglif’leri topladı ve fazla zamanı olmadığı için yeni bir tayfanın çıkıp bütün insanlığı birleştirmesini umdular biraz hızlı yazdım o yüzden bende anlamadım ama yazmamın sebebi imin luffy ve shirohosi’nin fotoğraflarına bakmasıydı. Kısa ve özet olarak raftale giden hiç bi tayfanın yeterince gücü, bilgisi, müttefiki yoktu ellerinden gelen bir şey olmadığı için yeni gelen birini aradılar. Joyboyun gemisi, rogerın one piece ve norlandın hikayeleri gibi geleceğe miras bıraktılar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık