Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] One Piece Hakkındaki En İyi Teorilerden Biri

• Konbuyu başlatan Fantasy
  • Başlangıç tarihi
Nokta ve yumuşak g kullanamıyorum nokta için tire, yumuşak g kullanmayacaım-

Bu teorinin sahibi Rokushiki Master mahlaslı Endonezyalı bir arkadaş- Whole Cake Island sıralarında teorisini revize ederek kitaplaştırdı (illüstrasyonlarla beraber)- Geçen ay kitabı çevirmeye başladım eer bir gün bitirirsem konusunu açacaım-

Çevirdiim kadarını linkte paylaştım: https://docdro.id/NurLEBt
Yaptığın çeviriye şimdilik göz ucu ile baktım da, senin oturup çevirmek için uğraşacağın kadar kayda değer bir şey görmedim sanki, ileriki sayfalarda falan mı bir şey var?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Exactly dostum, herkes Oda'nın predictable olmadığını düşünüyor but Oda finalde bu teoriyi draw edip herkesi surprised edecek. (!) :(

Yaptığın çeviriye şimdilik göz ucu ile baktım da, senin oturup çevirmek için uğraşacağın kadar kayda değer bir şey görmedim sanki, ileriki sayfalarda falan mı bir şey var?
Bilineni zenginleştirmiş. Zevkle okunur bir teoriden başka bir şey değil.

Bence finalde red Line nı yok edicekler böylece balik adası yok olucak red Line yok edilince grand Line nın kötü şartları düzelicek bu sayede luffy denizlerde özgürce gezebilecek nami dünyanın haritasını çizicek tüm denizler birleşecek bu denizin adı all blue olucak tüm adaların birleşmesi dışında güzel teori yani

Adamlar manga yazıyor resmen, biz hala Luffy mi yoksa Zoro mu daha güçlü diye tartışıyoruz.
Ben Oda'nın yerinde olsam bu adamı asistanım yapıp geri kalan herkesi kovardım.

Ama tüm adaların birleşmesi pek mantıklı değil sanki, bunu yapmak milyonlarca insanın ölmesi demek. uhuyla yapıştırmıyorsun sonuçta.

Adamlar manga yazıyor resmen, biz hala Luffy mi yoksa Zoro mu daha güçlü diye tartışıyoruz.
Ben Oda'nın yerinde olsam bu adamı asistanım yapıp geri kalan herkesi kovardım.

Ama tüm adaların birleşmesi pek mantıklı değil sanki, bunu yapmak milyonlarca insanın ölmesi demek. uhuyla yapıştırmıyorsun sonuçta.
Tüm adalar birleşmez. Sadece red line yıkılır bu yüzden balık adam adası patlar.

Nokta ve yumuşak g kullanamıyorum nokta için tire, yumuşak g kullanmayacaım-

Bu teorinin sahibi Rokushiki Master mahlaslı Endonezyalı bir arkadaş- Whole Cake Island sıralarında teorisini revize ederek kitaplaştırdı (illüstrasyonlarla beraber)- Geçen ay kitabı çevirmeye başladım eer bir gün bitirirsem konusunu açacaım-

Çevirdiim kadarını linkte paylaştım: https://docdro.id/NurLEBt
Eline sağlık ben daha yeni görüyorum bunu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık