Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Geyik Sohbet

O yüzden mi adada bir sürü tanıdığı varken, tayfasından nakamaları varken yemek yemeyeceğim ayağına kendi kafasına bastırtıp hem Nami'nin yakalanmasını, hem diğerlerinin zor durumda kalmasını ve kendinin paketlenmesini sağladı :hhh:

Ne kadar fedakar bir insan ya :oleyo2:
Burası geyik başlığı Red, gerçekleri yazma. :artiz:

Kim için yaptı onu? Niçin oraya gelmiştiler? Sonra Sanji neyi hatırlayıp Luffy'nin olduğu yere Luffy'i aramaya gelmişti?

Ace orada benim için öldükleri halde mutluyum çünkü beni seviyorlar ühühi dedikten sonra gidip herkesin fedekarlığını boşa çıkarttı.:(
Ace babasına laf atılırken kaçacak adam değil. Lufy nasıl Shanks a laf atıldı ve o haydutlara karşı geldiyse Ace de öyle yaptı. Shanks o çocuğa inandı. Lufy işte Ace'nin yanında iradesinden az almış.

Tayfası için yaptı diyorsan eğer ? Bigmom tayfanın peşindeydi Luffy bundan haberdardı, yanında Brule gibi aynalara hükmeden kadın varken tayfasının yanına gitmek yerine ne yaptı ? Tekrar gidip Kata ile dövüştü bunu ne için yaptı peki ? Dur söyleme tayfası için yapmıştır.

Peki tayfasından birini kurtarmak için öyle şeyler yapan adam neden tayfasından başka birini arkasında bıraktı ? Dur söyleme tayfası için yapmıştır.

Peki Kata ile dövüşürken neden kaçtı ? Dur söyleme tayfası için yapmıştır.

Peki burada bekleyeceğim demekle yetinmeyip üzerine yemek de yemem beni yakalasınlar herkesi korumak yerine paket olmayı tercih edeyim olayına niye girdi ? Dur söyleme tayfası için yapmıştır.

Muhahahahaha, geçen tüm arcyi baştan okudum eğer sen de baştan okuduktan sonra bir dünya çelişkiyi bir sürü karakter üzerinden göremiyorsan kendini kandırıyorsun.

Başka konularda yazarken kendimi suçlu hissediyorum ben ve Hasan'ın tartışmaları geyik sohbetinde olmalı artık :oleyo2:
Oda koruması olmasa Lufy'nin gözünün önünde nami'ye bir güzel tecavüz edip bırakacaklardı. Sonra kaptana güven ve Sanji'yi affet.:D

Sadece bir kere değilki mesela Luffy, Brule'yi alıp tekrar döndüğünde Bigmom tayfaya ters takla attırabilirdi ama attırmadı. Attırmadığı için sonuç odaklı düşünenler sıkıntı çıkarmıyorlar. Bir dünya bedel ödenmediği için lay lay lom geçen yer var. Gerçi ödenen bedelleri de taktıkları yok Bknz; Pedro, jimbei ve diğerleri...

Not: Ben olaya dahil olmadan önce zaten geyikten çıkmıştı konu :utaniyorum:
Ayyaş bunu bozmuş. Eski Lufy kalmadı.:D Polyanna bunları görse intihar ederdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık