Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Film] One Piece Film Gold [2016]

Filmi nasıl buldunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    54
Herkes japonca altyazısız izliyor sanırım dostum. Ben öyle yaptım en azından :D
Anladım. Öyle de sarmaz ki.:S Neyse türkçe altyazıyı beklemek en iyisi.:D

@ch3rl0b11n

Yok daha çıkmadı. Bir link var ama o da sinema çekimi zaten.

Edit: Bir sahneye rast geldim de Luffy kadın elbisesi mi giymiş? Ula bu adam Kuja adasında fırfır var diye elbisesinde kafayı yiyordu.:S Saçma rezil ediyorlar böyle bir adamı.:S

Son düzenleme:

Yami

Filmi yeni izledim de
Meyve tam amiral meyvesiydi yalnız. Ne işlevli len.Hep dediğim gibi böyle bir meyveyi yediğinde güç seviyen 3423423 artış gösteriyor. Yıllarca haki kasan adamlar sana anca denk oluyor. Meyve cidden çok önemli bazı yerlerde.
Onun haricinde Jozunun meyveside keşke böyle kullanışlı olsaydı durdurulamaz olurdu herhalde. Zoro altın kesti bir ara kollarıyla kılıç mı durdurdu o ? :D Genel olarak beğen geçlik filmdi. Çok şey etmemek lazım. Altın meyvesi hakikatli meyveymiş yalnız.

Baştan sona b.ktan bi filmdi işte kabul edin.Film Z buna her yönden 10 takar. Sırf animasyon kaliteli olur tv serisi bıraktıktan sonra bizimkileri görmek vesile olsun diye bakacaktım beklentilerim düşük olduğu halde o beklentinin bile altında kalan vasat bu r film oldu benim için.

Baştan sona b.ktan bi filmdi işte kabul edin.Film Z buna her yönden 10 takar. Sırf animasyon kaliteli olur tv serisi bıraktıktan sonra bizimkileri görmek vesile olsun diye bakacaktım beklentilerim düşük olduğu halde o beklentinin bile altında kalan vasat bu r film oldu benim için.
Z'deki gibi bir hikaye daha da gelmez bence malesef.

Üye silindi 2781

One Piece Hearth Of Gold idare edicek bir filmdi.Umarım One Piece Gold harika olur. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık