Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Fanbook/Databook "Vivre Card"

Ulan 1 hafta foruma girmedim neler olmuş. Bu da mi patlamış :hhh:

O kadar dedik ama dinleyen kim? :hhh:
Ben biraz Japonları tanıyorsam para kazanmak için her şeyi yaparlar. +5005123123 Dragon Ball serisi ve Boruto buna kanıt. Canonmuş, seriyle çelişiyormuş önemli değil adamlar için.

Bizzat mangakanın ağzından ya da kaleminden çıkmadığı sürece hiçbir bilgi ya da spin off canon sayılmamalı.

Ben biraz Japonları tanıyorsam para kazanmak için her şeyi yaparlar. +5005123123 Dragon Ball serisi ve Boruto buna kanıt. Canonmuş, seriyle çelişiyormuş önemli değil adamlar için.

Bizzat mangakanın ağzından ya da kaleminden çıkmadığı sürece hiçbir bilgi ya da spin off canon sayılmamalı.
Bu dediklerini kaç defa dedim hatırlamıyorum. Fakat anlayana "Oda tek tek kontrol etmiş" "Mangaka güvenebilirsiniz" demiş falan. :(

Yahu Oda bu bilgileri zaten istese SBS de veya Mangada istediği gibi işler. Adamlar para kazanmak için seride yazilanları yazmişlar çoğu yerde. Bazi noktalarda isimleri bile sallamışlar. :D

Bu dediklerini kaç defa dedim hatırlamıyorum. Fakat anlayana "Oda tek tek kontrol etmiş" "Mangaka güvenebilirsiniz" demiş falan. :(

Yahu Oda bu bilgileri zaten istese SBS de veya Mangada istediği gibi işler. Adamlar para kazanmak için seride yazilanları yazmişlar çoğu yerde. Bazi noktalarda isimleri bile sallamışlar. :D
Hadi ordan la. :D

Yarın atıyorum kartlarda Croco beyazsakalı yaraladı en zorlu rakibiydi gibi bir açıklama gelse sevinçten havalara uçarsın.Hele 3 hakinin de ustası dense 3 takla atarsın kesin.Tabii kendi içinde. :hhh:

Hadi ordan la. :D

Yarın atıyorum kartlarda Croco beyazsakalı yaraladı en zorlu rakibiydi gibi bir açıklama gelse sevinçten havalara uçarsın.Hele 3 hakinin de ustası dense 3 takla atarsın kesin.Tabii kendi içinde. :hhh:
Olum beni kendin saniyorsun heralde. Jozu için geldi nerede gördün bunun üzerinden Croc övdüğümü? Yine atıp tutmaya başlamışsın. :D

Bir kere " Kartlar yalan kardeşim " dedikten sonra Croco övmeni beklemiyorum zaten 360 derece dönemezsin.Ama dediğim gibi kendi içinde mutluluk göz yaşları dökeceğine eminim Jozu bilgisinde olduğu gibi. :D
Yooo git eski mesajlara bak. Ben en baştan buyana bu bilgilere güvenmeyin dedim. Jozu bilgisinden sonra da değismedi. Adamlar mangayi yorumlamis cünkü. Hatta belli noktalarda öyle kötü yorumlayip hata yapmmislar ki hiç bir değeri kalmamis bu yazilanların.

Jozu olayini bile yorumlamişlar. Marco ve Vista Amirale saldirip hasar veremedi Jozu ise az da olsa verdi. Fiziksel gücü övüldü ve elmas meyvesi sahibi. Adamlar da kendilerine göre "En iyi saldiri gücü onda" tarzinda yazmişlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık