Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] One Piece Evreninin Adalet Yükünü Sırtında Taşıyan Adam Filo Amirali Sakazuki

Akainu'yu nasıl bilirsiniz?

• Kullanılan toplam oy
    335
Daha fazla ölüm sebebini doğru bulmuyorum. Bir taraf halk için adalet için ölmeyi göze alan denizciler, diğer taraf dünyaya büyük zararları bulunan tecavüzcüler, katiller. Denizcilerin o aşamada kaybetme ihtimalleri yoktu. Coby'nin zamanını düşününce ortalıkta daha Shanks da yok. Denizciler büyük bir zarar almayacak yani. Tam temizlik vaktiydi. Ortada zarar görecek bir halk olsa, ya da Denizciler büyük kayıplar verip dünyayı tehlikeye sokacak olsa sana katılırdım.
Zaten sıkıntım o değil cobynin yaptığı suç değil yani orada cobyi kenara ittirebilir yada bayıltabilirdi ama öldürmeye kalkıştı yada oharada 1 2 tane bilim adamı gemidedir diye yüzlerce sivil öldürmeye değermi zaten onları koruman lazım

Zaten sıkıntım o değil cobynin yaptığı suç değil yani orada cobyi kenara ittirebilir yada bayıltabilirdi ama öldürmeye kalkıştı yada oharada 1 2 tane bilim adamı gemidedir diye yüzlerce sivil öldürmeye değermi zaten onları koruman lazım
Savaş kafasıyla düşünmek lazım. Mangada bile Akainu da Teach de coşmuştu. Ruh halleri çok açıktı. O noktadan sonra ılımlı her hareket savaşın ve zaferin ivmesini azaltırdı.

Dostum Akainu'yu o açıdan eleştirene az denk geliyoruz. Merak ettim. Savaşın sonuçları nedir?
Evet bahsettiğim bu, savaşa devam etmenin denizciler açısından çok daha avantajlı olduğu aşikar ama bir çocuk olaya stratejik değil duygusal bakabilir. Sakazuki gibi hızlı ve güçlü bir adam ayağıyla Coby'e bir geçirse coby kendinden geçer zaten illa hırslanıp öldürmeye çalışmasına gerek yok. Coby'nin yaptığı yanlış bile olsa hoş değil, her şeyden öte o çocuk adaletin tarafında yer alıyor ve sakazukiye saygı duyuyor sonuçta

Üye silindi 6669

Coby'nin yaptığı nasıl suç olmuyor dostum merak etdim ? Herhangi bir asker savaş ortasında önüne atlar ve düşmanı öldürmene izin vermediyi için o adamı ödüllendirir misin ?
Oharadakı olaya geldikdeyse Akainu hiç bir şekilde suçlu değildir. Buster call çağırısını yapan kişi Spandinedır( Sengokunun emriyle). 1-2 suçlu meselesine geldikdeyse buster call zamanı eğer o suçlu kendi gemilerinde olsa bile içindeki denizciler göze alınmadan o gemi yok edilmelidir.

Coby'nin yaptığı nasıl suç olmuyor dostum merak etdim ? Herhangi bir asker savaş ortasında önüne atlar ve düşmanı öldürmene izin vermediyi için o adamı ödüllendirir misin ?
Oharadakı olaya geldikdeyse Akainu hiç bir şekilde suçlu değildir. Buster call çağırısını yapan kişi Spandinedır( Sengokunun emriyle). 1-2 suçlu meselesine geldikdeyse buster call zamanı eğer o suçlu kendi gemilerinde olsa bile içindeki denizciler göze alınmadan o gemi yok edilmelidir.
SAÇMALIK kimse ona sivil gemisi vur demedi diğer koramiraller neden ondan önce vurmadı akainunun g*tü kalksın diyemi o zaman eniesde adadaki askerleri neden gemiye alıyorlar

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık