Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] One Piece Evreninin Adalet Yükünü Sırtında Taşıyan Adam Filo Amirali Sakazuki

Akainu'yu nasıl bilirsiniz?

• Kullanılan toplam oy
    335
Kişilik değil de güç olarak bakarsak yonko, İmu ve Dragon haricinde serideki her karakteri yenebilecek birisi. Garp ve 5 gorosei'de desek Akainu'dan daha güçlü dünyada maksimum 11 kişi var şuanlık.
Onun dışında verdiğim oylarda da hala aynı düşünüyorum. Ohara ve Mf'deki asker olayında hatalıydı. Geri kalan hiçbir olayda suçu yoktur, adamın işi zaten korsanları yok etmek.

Akainu normalde iyi birisidir, Akainu görevini hakkıyla yerine getiren güçlü, sert ve karizmatik bir denizcidir. Ace'i öldürmekte de, beyazsakalı pataklamakta da, jinbeye hain diyip öldürmek istemekte de haklıdır. ANCAK savaşın sonuçlarını gören ve daha çok insanın ölmesini istemeyen bir çocuğu öldürmeye teşebbüs etmesine saygı duyamıyorum, bunun hainlikle falan alakası yok.

Akainu normalde iyi birisidir, Akainu görevini hakkıyla yerine getiren güçlü, sert ve karizmatik bir denizcidir. Ace'i öldürmekte de, beyazsakalı pataklamakta da, jinbeye hain diyip öldürmek istemekte de haklıdır. ANCAK savaşın sonuçlarını gören ve daha çok insanın ölmesini istemeyen bir çocuğu öldürmeye teşebbüs etmesine saygı duyamıyorum, bunun hainlikle falan alakası yok.
Dostum Akainu'yu o açıdan eleştirene az denk geliyoruz. Merak ettim. Savaşın sonuçları nedir?

Dostum Akainu'yu o açıdan eleştirene az denk geliyoruz. Merak ettim. Savaşın sonuçları nedir?
Daha fazla ölüm ve orada istediği şey yaralıların iyileştirilmesi gerektiğiydi çocuk baya haklıydı karargah yıkılmış yeni bir yonkou doğmuş ve zaten wb yenilmişti işin en kötüsüde yendikleri adam zaten yarı ölü gibiydi şu mf tekrar yazılıp çizilse keşke

Daha fazla ölüm ve orada istediği şey yaralıların iyileştirilmesi gerektiğiydi çocuk baya haklıydı karargah yıkılmış yeni bir yonkou doğmuş ve zaten wb yenilmişti işin en kötüsüde yendikleri adam zaten yarı ölü gibiydi
Daha fazla ölüm sebebini doğru bulmuyorum. Bir taraf halk için adalet için ölmeyi göze alan denizciler, diğer taraf dünyaya büyük zararları bulunan tecavüzcüler, katiller. Denizcilerin o aşamada kaybetme ihtimalleri yoktu. Coby'nin zamanını düşününce ortalıkta daha Shanks da yok. Denizciler büyük bir zarar almayacak yani. Tam temizlik vaktiydi. Ortada zarar görecek bir halk olsa, ya da Denizciler büyük kayıplar verip dünyayı tehlikeye sokacak olsa sana katılırdım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık