Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Evrenindeki Hangi Grupta Olmak İsterdiniz?

• Konbuyu başlatan Iceberg
  • Başlangıç tarihi

Eğer Op evreninde olsaydınız, hangi grupta olmak isterdiniz?

• Kullanılan toplam oy
    192
Niye olmayam, bir elim yağda bir elim balda, kapının önünde amiraller nöbet tutuyor. İstediğimi alır, istediğime satarım. Luffy gibiler yumruk atar eyvallah ama sonuç ? Sonuç iyi olmaz onlar için Muhahahahahaha :oleyo2::oleyo2:
Bu olmak ile bile övündün ya sana daha ne diyeyim. :D

Dof ve Zoro'dan sonra bunlara da düştün ya. :oleyo2::hhh:

Kağıt israfı bunlar :D Mangaka bile sevmiyor bunları. Niye tipsiz bunlar diye sormuşlardı içlerindeki kötülük yüzlerine vurmuş gibi bir cevap vermişti.
Hahahah bilmiyorum bak ben o cevabı. Cuk oturmuş öyleyse :D
Dof niye böyle ya peki? Demek Dof kötü değil arkadaşlar. @RedTeroR sevin bakiyim çocuğum :oleyo2: :rolleyes:

Bu olmak ile bile övündün ya sana daha ne diyeyim. :D

Dof ve Zoro'dan sonra bunlara da düştün ya. :oleyo2::hhh:

Hahahah bilmiyorum bak ben o cevabı. Cuk oturmuş öyleyse :D
Dof niye böyle ya peki? Demek Dof kötü değil arkadaşlar. @RedTeroR sevin bakiyim çocuğum :oleyo2: :rolleyes:
Sıradan biri olacaksınız diyor konuda, ee haliyle en ayrıcalıklı sıradan kutsal ejderler. Ha sen kutsal ejder olursan, malum kutsal ejderler gibi olabilirsin işin o kısmına katılmam yalnız ben karekterli bir kutsal ejder olurum (O nasıl oluyorsa) sadece yer içer yatarım, keyfime bakarım yani :artiz:

Sıradan biri olacaksınız diyor konuda, ee haliyle en ayrıcalıklı sıradan kutsal ejderler. Ha sen kutsal ejder olursan, malum kutsal ejderler gibi olabilirsin işin o kısmına katılmam yalnız ben karekterli bir kutsal ejder olurum (O nasıl oluyorsa) sadece yer içer yatarım, keyfime bakarım yani :artiz:
Karakterli kutsal ejder yok olum kendine gel. :D

Kutsal ejder olacaksan yanar döner olacaksın, adi olacaksın, şerefsiz olacaksın, itin uğursuzun önde gideni olacaksın. Zındık olacaksın, hayın olacaksın, güvenilmez olacaksın. :D :oleyo2:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık