Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Dünya Savaşı

Smoker Yonkouları hesaba katmıyor musun Kaidou,Big Mam,BB,Rayleigh,Dragon,Shanks ve bunların tayfalarındaki kişiler eski korsanlar vs.. denizcilerde amiraller,sengoku,garp,koramiraller roger olsa bile kazanamazlar..

Smoker Yonkouları hesaba katmıyor musun Kaidou,Big Mam,BB,Rayleigh,Dragon,Shanks ve bunların tayfalarındaki kişiler eski korsanlar vs.. denizcilerde amiraller,sengoku,garp,koramiraller roger olsa bile kazanamazlar..
Denizciler'in geçmişte yaşayan adamlarını hesaba katıyorum. Mutlak suretle mezarlıkları vardır. Geçmişin güçlü adamları ortaya çıktığı zaman. Şartlar eşitlenir.

Peki ya Efsanevi korsanlar ortaya çıkarsa WB gençkende ve ondan öncede korsanların olduğunu gördük.Korsanlar eze eze alır diyorum.

Burası sohbet tartışma değilmi tartışalım diyorum işte.Şuanki durumda korsanların çok büyük bir üstünlüğü olmasına rağmen Denizciler ve WG düzenli bir askeri güce sahip.Korsanlar birlik olmazlar ise yenilirler bence sernin sonunda böyle bir savaş bekliyorum Luffynin yardım ettiği kişiler ve müttefikleri vs Denizciler ve Luffy düşmanları...

Burası sohbet tartışma değilmi tartışalım diyorum işte.Şuanki durumda korsanların çok büyük bir üstünlüğü olmasına rağmen Denizciler ve WG düzenli bir askeri güce sahip.Korsanlar birlik olmazlar ise yenilirler bence sernin sonunda böyle bir savaş bekliyorum Luffynin yardım ettiği kişiler ve müttefikleri vs Denizciler ve Luffy düşmanları...
Dünya Hükümeti'ne bağlı 170 tane ülke, her birinin 1000 kişilik optimal ordusu olsa, etti mi sana 170.000 asker, Denizciler'in kendilerine ait 150.000 kişilik bir orduları daha var. 320.000 kişilik bir kara ordusu var ellerinde. Gemi sayısı bakımından da her türlü korsanları ezerler. Savaşın kaderini belirleyecek en önemli etkenler bunlar zaten. Denizciler'in eskiden kalma atalarını yad ettikleri kabristanları illaki vardır. Korsanların belli bir mezarlığı falan olduğunu sanmıyorum. Devrimci faktörüde önemli bir etmen. Dragon, diplomasi adamı. Kendi getireceği sistemi vaad ettiği zaman, Dünya Hükümeti'nin safında yer alabilir.

Bu saydığın tüm olumlu faktörleri korsanlar tarafınada uyarlıyabilirsin.Ölüleri katmazsak şuan bildiğimiz güçlerine göre korsanlar daha üstün.

Bu saydığın tüm olumlu faktörleri korsanlar tarafınada uyarlıyabilirsin.Ölüleri katmazsak şuan bildiğimiz güçlerine göre korsanlar daha üstün.
Bu büyük ordu gücü düzenli ama korsanları 20-30 kişilik tayfaları dağınık halde. Komuta sorunu çıkacak. Ölü olayını da hesaba katıyoruz. Genel bir savaş durumu olacak sonuçta.

Bu büyük ordu gücü düzenli ama korsanları 20-30 kişilik tayfaları dağınık halde. Komuta sorunu çıkacak. Ölü olayını da hesaba katıyoruz. Genel bir savaş durumu olacak sonuçta.
Bundan önceki mesajda belirtmiştim korsanlar birlik olmazlarsa yenilirler diye ben birlik olduklarını varsayıp öyle bir yorum yaptım.
Ama şöyle bir şey var Marinford savaşına WB nin yanında,Shanks ve bir yonkou daha gelseydi denizcilerin işi biterdi.Geriye diğer ülkelerin orduları ve Dünya Hükümeti kalırdı onlarıda diğer korsanlar halletseydi denizciler yine pert :D

Bundan önceki mesajda belirtmiştim korsanlar birlik olmazlarsa yenilirler diye ben birlik olduklarını varsayıp öyle bir yorum yaptım.
Ama şöyle bir şey var Marinford savaşına WB nin yanında,Shanks ve bir yonkou daha gelseydi denizcilerin işi biterdi.Geriye diğer ülkelerin orduları ve Dünya Hükümeti kalırdı onlarıda diğer korsanlar halletseydi denizciler yine pert :D
Luffy, Crocodile, Jinbe, Ivankov, Daz Bones, Inazuma vs. bu adamların üçü Shichibukai seviyesinde ve Magellan'dan nasıl kaçtıklarını gördün. Bu sadece bir örnek. Dünya Hükümeti, Dünya'yı yönetiyor. Gücü korsanlara yetmese, hala var olamazdı zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık