Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece 20. Yıldönümü [2017]

Öncelikle WB yaşlı ve hasta olmasından dolayı aslında en zayıf yonkou'ydu. Ayrıca adam yaşayan efsane ve korsanlar çağının sac ayaklarından biriydi. Bu sebeple Sengoku sac ayağını kırıp hem dört imparator yapılanmasına hem de korsanlar çağına darbe vurmak istedi. Tabi Karasakal'ın öne çıkıp orayı dolduracağını öngöremezdi. Hatta WB'ın ölmeden önce "One Piece gerçek!" diye bağırmasını da öngöremezdi :) Zaten orada çok şaşırıyordu, beklemediği ve planlarına sekte vuracak bir çıkıştı. Kibri ve inadı olsa da zeki adamdı WB rahmetli :D

Hasılı Ace, Roger'ın oğlu olmasa da bir şekilde yolu bulunup o senaryo işlenebilirdi. Luffy'nin öz kardeşi yani Dragon'un oğlu olsa da olurdu mesela en basitinden.

Ben Ace ve Sabo'ya işte bu yüzden hiçbir zaman tam ısınamamıştım. Hikayeye ait değilmiş, sonradan katılmış gibi sırıtıyorlardı. En baştan beri gözüme battı bu neredeyse ve hiç favori karakterlerimden olmadılar. Yeri gelmişken söyleyeyim dedim :D
WB evet yaşlıydı ve şu an gördüğümüz kadarıyla oluşumu mom kadar güçlü durmuyor. Fakat şu var. Hiçbir yonkou şu an çağ değiştirecek etkiye sahip değil. O zamanlardan kalan, köylerde bile adı anılan namı çok büyük bir adam wb. Yani salt güçten farklı bir şey bu. O yüzden ace başka bir mesele ama wb yi kaldırmak ve yeni çağı başlatmak her daim aklında olan bir şeydir. Ace e karşı boşum niye bu kadar seviliyor onu da bilmem. Sabo zaten gereksiz.

@amaneden
:sapkali:

WB evet yaşlıydı ve şu an gördüğümüz kadarıyla oluşumu mom kadar güçlü durmuyor. Fakat şu var. Hiçbir yonkou şu an çağ değiştirecek etkiye sahip değil. O zamanlardan kalan, köylerde bile adı anılan namı çok büyük bir adam wb. Yani salt güçten farklı bir şey bu. O yüzden ace başka bir mesele ama wb yi kaldırmak ve yeni çağı başlatmak her daim aklında olan bir şeydir. Ace e karşı boşum niye bu kadar seviliyor onu da bilmem. Sabo zaten gereksiz.

@amaneden
:sapkali:
Salt güç olarak değerlendirmedim işte ben de. Her ne kadar güç mevzusu da WB'ın kurban olarak seçilmesini desteklese de asıl mesele korsanlar çağına darbe vurma hedefiydi. Hiçbir yonkou çağ değiştirecek etkiye sahip değil şu an tabi ama o potansiyel sadece WB'da vardı. Roger'dan sonra yaşayan en büyük korsan/efsane. Tabi ki korsanlar çağını olumlu veya olumsuz etkileyebilirdi. Sengoku da onu avlayıp olumsuz bir şekilde etki etmeye çalıştı. Ama Oyaji oyunu bozdu :a:

Salt güç olarak değerlendirmedim işte ben de. Her ne kadar güç mevzusu da WB'ın kurban olarak seçilmesini desteklese de asıl mesele korsanlar çağına darbe vurma hedefiydi. Hiçbir yonkou çağ değiştirecek etkiye sahip değil şu an tabi ama o potansiyel sadece WB'da vardı. Roger'dan sonra yaşayan en büyük korsan/efsane. Tabi ki korsanlar çağını olumlu veya olumsuz etkileyebilirdi. Sengoku da onu avlayıp olumsuz bir şekilde etki etmeye çalıştı. Ama Oyaji oyunu bozdu :a:
Adam gibi adam. Sengokuya da bahane oldu emekli oldu. Sağda solda fink atıyor şimdi

Franky'nin seslendiricisi, Oda'nın aklında uyarlama dizisi için belirlenmiş olan kişilerin olduğunu söylemiş(ağzından kaçırmış.)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık