Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Örümcekler vs. Meruem

Bence prime Netero alır. Çünkü Meruem'in Neteroya vurması çok zaman alıyordu ve kıl payı bir hız farkıyla vuruyordu Neteroya. Eğer Netero gençken daha hızlı ve güçlü ise, belki bir uzvunu kaybeder ama alır. Tabi bu Meruem'in ilk hali için geçerli.
Film ne kadar kabul edilebilir bilmiyorum ama Netero'nun bu haliyle animedeki hali arasında baya fark var. Çok daha güçlü.

Ben filmi izlememiştim. Bu film ana hikayeye dahil mi bilmiyorum ama burada daha güçlü duruyor. Muhtemelen Meruem'i alır buradaki hali.
Meruem'in ilk halini alır 2.halini zorlar ama kaybeder gibi. Animede yumrukların geldiği görünüyordu nerdeyse tek tek. Burda saniyede kaç tane attığı belli değil. Ki sadece hız değil güç farkı da vardır illa.

Netero genç haliyle Meruem'in muhafızlarından birisini belki alırdı. :oops: Buddha ile hasar veremedi yahu.

Neyse konuya geleyim örümceklerin yarısının nen yeteneği dövüşe uygun bile değil. Meruem'i bırak muhafızlarından birini veya Netero'yu bile alamazlar.

Bence Prime Netero alır. Çünkü Meruem'in Netero'ya vurması çok zaman alıyordu ve kıl payı bir hız farkıyla vuruyordu Netero'ya. Eğer Netero gençken daha hızlı ve güçlü ise, belki bir uzvunu kaybeder ama alır. Tabi bu Meruem'in ilk hali için geçerli.
Başta Meruem ne saldırı ne savunma hiçbir şey yapmıyordu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık